ارتقای درجه جایگاه‌های عرضه سوخت لرستان/ رعایت الزامات در جایگاه‌های سوخت استان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان گفت: با اقدامات انجام شده در بازدیدهای طرح درجه بندی ۸۰ درصد جایگاه های عرضه سوخت منطقه لرستان ممتاز هستند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، پیمان بهرامی مدیر این شرکت با اشاره به ارتقای درجه جایگاه های عرضه سوخت استان گفت: جایگاه های عرضه سوخت منطقه لرستان درسال جاری ازروند رو به رشدی در طرح درجه بندی برخوردار شده است و براساس ارزیابی کارگروه طرح درجه بندی این شرکت ۸۰  درصد جایگاههای این استان ممتاز و درجه یک هستند.

بهرامی تامین بموقع فرآورده، رعایت الزامات ایمنی، نصب تابلوهای مناسب اطلاع رسانی و هشداردهنده، نظافت جایگاه، سالم بودن تجهیزات و تلمبه ها، تکریم ارباب رجوع، دوربین های مداربسته، ارائه خدمات جانبی و رعایت سایر دستورالعمل ها و استانداردهای لازم را از جمله شاخص های درجه بندی و ارزیابی جایگاه های اختصاصی برشمرد.

برنامه درجه بندی جایگاه های اختصاصی هر سال در دو مرحله انجام می شود

گفتنی است برنامه درجه بندی جایگاه های اختصاصی هر سال در دو مرحله انجام می شود که در این طرح جایگاه ها براساس استانداردهای تعریف شده در رتبه های ممتاز، درجه یک، دو ، سه و درجه پایه قرار می گیرد.منطقه لرستان یکی ازمناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که با دارا بودن هفت ناحیه مرکزی، بروجرد، ازنا، الیگودرز، دورود ، پلدختر و کوهدشت وظیفه توزیع سوخت در استان را به عهده دارد.

کد خبر 1238169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =