نظر دروازه‌بان اسبق تیم ملی در مورد فولاد: از قطبی انتظار معجزه نداشته باشید

ابراهیم میرزاپور به آینده فولاد امیدوار است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ابراهیم میرزاپور دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که حالا به عنوان مربی گلرهای تیم فولاد یکی از دستیاران افشین قطبی به حساب می‌آید، در مورد افت یکباره سرخ‌پوشان اهوازی به گفت: «من با عنوان افت چندان کنار نمی‌آیم چون اتفاق خاصی رخ نداده است. ما مقابل استقلال متوقف شدیم ولی در آن بازی شرایط عجیبی رقم خورد. همانطور که دیدید حداقل ۵ یا ۶ موقعیت عالی گلزنی را از دست دادیم.»

میرزاپور اضافه کرد: «وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد، به معنای آن است که ما کار خودمان را به خوبی انجام داده ایم ولی گاهی روز، روز فوتبال بازیکنان نیست و موقعیت های ساده را از دست می دهند. البته معتقدیم هنوز هیچ چیز برای فولاد تمام نشده و بازیکنان جسور و قدرتمند مان به زودی روند پیروزی های شان را از سر می گیرند تا افتخارات تازه ای را رقم بزنند. فولاد از جمله تیم‌های لیگ است که با یک پیروزی می‌تواند روزهای خوب خود را پیدا کند و به سمت موفقیت‌های بیشتر حرکت کند.»

او در نهایت گفت: «باید قبول کنیم ما در شرایط سختی بودیم. یک مربی از هفته های پایانی نیم فصل اول به جمع ما اضافه شد و نمی‌توانیم انتظار معجزه از افشین قطبی در هفته هایی که سرمربی تیم شده، داشته باشیم. قطبی مربی بسیار خوبی است و کار آنالیز حریفان و طراحی تمرینات و تاکتیک های تیمی را به خوبی انجام می دهد ولی گاهی بد شانسی مقابل مان است که نمی‌توانیم روند پیروزی هایمان را ادامه دهیم. من شک ندارم با کسب اولین برد همه چیز به سود ما خواهد بود و بار دیگر فولاد، راهش را به سمت موفقیت پی می‌گیرد. نکته مهم در مورد تیم ما اینجاست که فولاد همیشه در شرایط سخت، نتایج بهتری به دست می آورد و این بار هم امیدواریم چنین اتفاقی برای مان رخ بدهد.»

254 251

کد خبر 1238253

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =