استاندار البرز: رسانه‌ها دلسوزانه و مجاهدانه برای تعالی نظام فعالیت می‌کنند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: رسانه ها دلسوزانه و مجاهدانه برای تعالی نظام و کشور به بهترین نحو ممکن درصدد انعکاس عملکردهای حوزه های مختلف هستند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر شهبازی در دیدار با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران که ظهر سه شنبه در دفتر مرکزی ایرنا صورت گرفت، با اشاره به اینکه فعالان رسانه ای مجاهدان خاموش هستند، افزود: در این خبرگزاری نیز مجموعه ای از افراد صاحب قلم و اندیشه و خبره فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه اکنون در عصر انفجار اطلاعات و صاحبان قلم قرار داریم، ادامه داد: اکنون در عرصه اطلاعات و اخبار رقابت سنگینی وجود دارد و منابع انسانی ارزشمندی در این حوزه فعال هستند.

دکتر شهبازی گفت: رسانه ها دلسوزانه و مجاهدانه برای تعالی نظام و کشور به بهترین نحو ممکن درصدد انعکاس عملکردهای حوزه های مختلف هستند.

وی افزود: اکنون با فناوری های جدید، اخبار با سرعت بالایی در حال نشر است.

استاندار البرز با تاکید بر ضرورت تعامل مسئولان با رسانه ها، اضافه کرد: دولت تدبیر و امید مجموعه ای عملیاتی است که از اقدامات تبلیغاتی فاصله دارد چراکه بیشتر در مسیر تحقق اهداف و برنامه های مدون نظام حرکت می کند.

وی گفت: خبرگزاری ایرنا از جمله رسانه هایی است که طبق منویات مقام معظم رهبری و راهبردهای رییس جمهوری به دنبال انتشار اخبار صادقانه و شفاف از عملکردها است.

دکتر شهبازی افزود: ما آمادگی لازم را برای تعامل مثبت دو سویه با رسانه ها داریم.

وی عنوان کرد: رییس جمهور با اشراف کامل به مسائل و دغدغه های استان البرز، بر ضرورت تسریع در اتمام و بهره برداری پروژه های راهسازی استان تاکید کرد.

وی ادامه داد: کمربند شمالی کرج مکمل پروژه همت در البرز و زمینه مهمی برای بهره مندی مردم این استان از همت محسوب می شود.

استاندار البرز گفت: کمربند شمالی کرج برای تکمیل به هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد  که طی سفر وزیر راه و شهرسازی به البرز موفق به جلب مشارکت ملی به میزان ۵۰۰ میلیارد تومان جهت تسریع در تکمیل این پروژه شدیم.

وی افزود: در این چند سال اخیر پروژه ای مانند چرمشهر به آبیک تعریف شده که حدود ۵۳ کیلومتر آن در حوزه البرز است و در مراحل پایانی کار قرار دارد.

استاندار البرز عنوان کرد: همچنین پروژه هشتگرد به طالقان که پس از مدت ها انتظار، با توجه ویژه دولت تدبیر و امید مقرر شد طبق تعهدات پیمانکار تا تیر ماه زیر بار ترافیک برود.

وی گفت: این جاده زیبا و جاذب برای گردشگران، حدود ۳۰ کیلومتر از مسیر طالقان به آزادراه تهران_قزوین می کاهد.

دکتر شهبازی افزود: تعریض آزادراه تهران_قزوین که از گرمدره تا حصارک ۱۵ کیلومتر است نیز آغاز شده است.

وی عنوان کرد: امید است سال ۹۸ با توجه به اهمیت راه های استان با تحولاتی که در حوزه بودجه حاصل می شود، در راستای توسعه راه ها اقدامات موثری صورت گیرد.

دکتر شهبازی گفت: راه اندازی قطار شهری کرج _هشتگرد نیز با اهتمام ویژه ای دنبال می کنیم.

اهتمام و جدیت استاندار البرز زمینه ساز بهره برداری از فرصت های بالقوه استان است

در این دیدار مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه استاندار البرز ایده های خوب و موثری دارد، گفت: بر این اساس دکتر شهبازی برنامه ریزی صحیحی در راستای طی مسیر رشد و توسعه البرز در دست اجرا دارد.

سیدضیا هاشمی افزود: دولت به جهت انعکاس اقدامات و دستاوردهای خود بسیار مظلوم واقع شده است.

وی ادامه داد: صدایی بهتر شنیده می شود که رابطه تنگاتنگی با رسانه ها داشته باشد.

مدیرعامل خبرگزاری ایرنا گفت: مدیران نظام جمهوری اسلامی دست خالی نیستند و پاسخ های مناسبی برای تنویر افکار عمومی دارند.

وی افزود: البرز در کنار پایتخت فرصت ها و چالش های فراوانی دارد و همچنین با اشراف و جدیت استاندار البرز، ظرفیت های بالقوه این استان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

۴۶

کد خبر 1238346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =