پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به ۳۷۴ نفر در لرستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در حوزه روستایی و فراگیر به ۳۳۳ طرح تولیدی با اعتبار ۳۴۴ میلیارد ریال در حوزه صنعت، معدن و تجارت این استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، محمدرضا صفی‌خانی امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: در حوزه اشتغال فراگیر در طرح‌های مربوط به صنعت، معدن و تجارت در سالجاری تعداد ۲۵۴ طرح با اعتبار ۱۳۱۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۵۹۵ نفر به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

وی ادامه داد: از این طرح‌ها ۳۵ طرح با اشتغال ۲۰۷ نفر و میزان تسهیلات ۵۲۸ میلیارد ریال در حال توزیع به شعب توسط سرپرستی بانک‌ها هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: همچنین تعداد ۹۳ طرح با تسهیلات ۵۷۴ میلیارد ریال و اشتغال ۹۲۸ نفر در دست بررسی شعب بانک‌ها هستند و ۶ طرح با تسهیلات ۲۷ میلیارد ریال و اشتغال ۷۶ نفر به مرحله انعقاد قرارداد رسیده‌اند.

پرداخت تسهیلات به ۳۷۴ نفر

صفی‌خانی در ادامه اظهار داشت: در حوزه اشتغال فراگیر تاکنون به ۱۱۸ طرح با اعتبار ۱۳۴ میلیارد ریال و اشتغال ۳۷۴ نفر تسهیلات پرداخت شده است.

این مسوول در ادامه اشاره‌ای نیز به وضعیت پرداخت تسهیلات روستایی در حوزه صنعت، معدن و تجارت داشت و افزود: در حوزه اشتغال روستایی نیز تاکنون تعداد ۲۷۳ طرح با میزان ۱۰۳۱ میلیارد ریال و اشتغال ۱۴۵۰ نفر به بانک‌های عامل معرفی‌ شده‌اند.

وی گفت: از تعداد کل این طرح‌ها ۱۵ طرح با اعتبار ۷۶۶ میلیارد ریال و اشتغال ۶۸۹ نفر در حال توزیع توسط سرپرستی بانک‌ها هستند.

این مسوول بیان کرد: همچنین ۳۶ طرح با تسهیلات ۱۹ میلیارد ریال با اشتغال ۶۹ نفر در دست بررسی توسط شعب بانک‌ها هستند.

پرداخت تسهیلات به ۲۱۵ طرح اشتغالزا

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: ۶ طرح با تسهیلات ۱۱ میلیارد ریال و اشتغال ۲۵ نفر به مرحله انعقاد قرارداد رسیده و تسهیلات ۲۱۵ طرح با اعتبار ۲۱۰ میلیارد ریال و اشتغال ۶۶۱ نفر پرداخت شده است.

صفی خانی بیان کرد: این طرح‌ها در رسته‌های مختلفی همچون قالیبافی، صنایع معدنی، پوشاک، صنایع تبدیلی و تکمیلی، چرم و مصنوعات چرمی، مبلمان و مصنوعات چوبی، ادوات کشاورزی و غیره هستند.

۴۶

کد خبر 1238738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =