بازیگر «خانه‌ به دوش»: صد قرن دیگر هم ازدواج موضوع اصلی فیلم‌های ایرانی است

پانا نوشت: سیروس میمنت بازیگر و نویسنده از حضور درسریال جدید«ن ،خ» کار نوروزی سعید آقاخانی می‌گوید.

سیروس میمنت بازیگر سریال «خانه به دوش» درباره چگونگی انتخاب این نقش و همکاری دوباره‌ سعید آقاخانی گفت: «ن.خ» چندمین همکاری‌ام با سعید آقاخانی است و نقشی که به عهده دارم از نقش‌های اصلی به حساب می‌آید.

این بازیگر با اشاره به موضوع اصلی سریال «ن.خ» بیان کرد: «این سریال موضوع بسیار خوبی دارد و فضا هم طنز و مفرح است. نقش «کیوان» را به عهده دارم که آدم خاصی است و رفتارهای خاصی هم دارد، در این فیلم پسر من قرار است با دختر آقای نوری که سعید آقاخانی این نقش را بازی می‌کند ازدواج کند اما دچار یکسری مشکلات و داد و ستدها می‌شوند.»

میمنت با اشاره به موضوع تکراری مجموعه «ن.خ» و علاقه مخاطبان تلویزیون به این موضوعات خاطرنشان کرد:«صد قرن دیگر هم بگذرد محور و موضوع کلی فیلم‌های ایران همین خواهد بود زیرا نگاه مخاطبان تغییری نمی‌کند. تکرار چیز خوبی نیست اما مگر چند موضوع برای فیلمسازی وجود دارد؟ عشق، ازدواج، نفرت، حسادت، مرگ و خشونت دست‌مایه نویسنده‌اند که در کشور ما علاقه به موضوع ازدواج از همه بیشتر است. سریال «ن.خ» درمقایسه با دیگر سریال‌هایی که با موضوع ازدواج ساخته می‌شوند تازگی دارد. فکر می‌کنم فیلم‌هایی که این موضوع را دارند باید بیشتر ساخته شوند و ازدواج کردن را از جهات گوناگون بررسی کنند و به مخاطب نشان دهند، جوانان گاهی به‌خاطر عدم شناخت کافی و انتخاب نادرست دچار اشتباه می‌شوند و وصلت‌هایی بین آن‌ها صورت می‌گیرد که پایه و اساس درستی ندارند.»

۲۴۱۲۴۵

کد خبر 1238880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمدرضا IR ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۷
    12 3
    یعنی اگه یک درصد احتمال داشت تلویزیونو عید روشن کنم و یک در صدش هم برم این سریالو ببینم اونم پرید.