اجرای «ساعت هشت در کشتی» در نبود حسین محب‌اهری

همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «ساعت هشت در کشتی» که طراحی آن را پریسا فلاح زاده انجام داده است، برنامه دو اجرای ویژه عکاسان ، خبرنگاران ، منتقدان و همچنین اجرای خیریه این نمایش اعلام شد. پیش از این قرار بود حسین محب‌اهری در این نمایش بازی کند که با درگذشت این بازیگر، «ساعت هشت در کشتی» بدون او روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «ساعت هشت در کشتی»، تازه‌ترین نمایش گروه تئاتر مستقل با کارگردانی مریم کاظمی ، پیش از اجرای عمومی در نوروز۱۳۹۸، دو اجرای ویژه برای عکاسان، خبرنگاران و منتقدان، همچنین کودکان و نوجوانان تحت پوشش مراکز حمایتی، خیریه‌ها و موسسات مردم نهاد‌ انجام می‌دهد.

 نمایش «ساعت هشت در کشتی» با طراحی و کارگردانی مریم کاظمی، روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفند دو اجرای ویژه در تالار هنر انجام خواهد داد.

روز جمعه ۲۴ اسفند «ساعت هشت در کشتی» میزبان عکاسان و خبرنگاران خواهد بود.

روز شنبه ۲۵ اسفند نیز این نمایش با حضور خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان تحت پوشش مراکز حمایتی روی صحنه می‌رود.

«ساعت هشت در کشتی» نوشته آلریچ هاب با ترجمه حسین فدایی حسین به ماجرای سفر دریایی سه پنگوئن در بزرگترین طوفان زمین می‌پردازد. در این نمایش اصغر همت، علی فروتن، حمید گلی، مهراد زمانی و حسن همتی ایفای نقش می‌کنند. پیش از این قرار بود حسین محب‌اهری هم که از اعضای این گروه تئاتری بود در این نمایش بازی کند که با درگذشت این بازیگر، «ساعت هشت در کشتی» بدون او روی صحنه خواهد رفت. 

۵۷۵۷

کد خبر 1238882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =