تیم وزنه‌برداری بانوان ایران در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا شرکت می‌کند

رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان از حضور بانوان وزنه‌بردار کشورمان در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا و انتخابی المپیک که در چین برگزار می‌شود، شرکت خواهندکرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری که برای شرکت در مجمع عمومی سالیانه این رشته در آذربایجان‌غربی به ارومیه سفر کرده بود گفت: برای حضور در مسابقات ۲۰۱۹ وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا و انتخابی المپیک در چین تیم کشورمان در دو بخش آقایان و بانوان به رقابت‌ها اعزام خواهدشد.

وی در مورد تیم وزنه‌برداری مردان اظهار کرد: در لیست نهایی اسامی ۱۲ وزنه بردار معرفی شده که در بین آنها ۲ وزنه بردار رزرو و علی میری وزنه بردار  استان آذربایجان‌غربی نیز در بین نفرات اصلی دعوت شده است.

مرادی با اشاره به اولین حضور بانوان وزنه‌بردار در مسابقات بزرگسالان گفت: برای نخستین بار، تیم وزنه برداری بانوان هم به مسابقات بزرگسالان آسیا اعزام خواهندشد که برای این منظور هم‌اکنون نفرات انتخابی در اردو حضور و فعلا برای حضور در ۶ وزن به جمع‌بندی رسیده‌ایم.

رییس فدراسیون وزنه‌برداری دوپینگ را خط قرمز فدراسیون عنوان و خاطر نشان کرد: با این معضل به شدت برخورد می‌کنیم و اعتقاد داریم باید ورزش پاک در اولویت باشد.

وی در مورد هیات وزنه برداری استان آذربایجان‌غربی هم گفت: این هیات، فعال و پویاست و امیدواریم درخشش این رشته در استان ادامه یابد.

۴۶

کد خبر 1240126

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =