برانکو بر سر میز ناهار به بازیکنان پرسپولیس چه گفت؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز پس از صرف ناهار برای بازیکنانش صحبت کرد و در خصوص بازی با السد مواردی را به شاگردانش گوشزد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بازیکنان تیم پرسپولیس امروز ناهار را در هتل محل اقامت خود صرف کردند و برای استراحت راهی اتاق‌های خود شدند. برانکو سرمربی تیم پرسپولیس پس از اینکه بازیکنانش ناهار را صرف کردند لحظاتی برای شاگردانش به صحبت پرداخت.

برانکو در صحبت‌های کوتاه خود به بازیکنان گفت:می‌دانیم السد تیم قدرتمندی است و این تیم 8 بازیکن ملی‌پوش دارد اما باید بدانید که سال قبل این تیم همین بازیکنان را داشت و همین تعداد ملی‌پوش در این تیم حضور داشتند که شما آنها را شکست دادید و به فینال آسیا رفتید.

وی در ادامه صحبت‌هایش برای بازیکنان پرسپولیس افزود:ما فصل قبل 4 بار با السد بازی کردیم که دو بار این تیم را شکست دادیم. یک بار شکست خوردیم و یک بار هم بازی مساوی شد و امروز از شما توقع دارم که به عنوان قهرمان و بهترین تیم ایران بتوانید باز هم دست پر از زمین بیرون بیایید و موفق شویم السد را شکست دهیم.ما باید بتوانیم دست پر از زمین بازی خارج شویم چرا که تیم خوبی داریم و هواداران چشم انتظار این هستند تا آنها را خوشحال کنیم.

256 43

کد خبر 1240296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =