۰ نفر
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
کدام شعب بانکی اسکناس نو توزیع می کنند؟

بر اساس اعلام بانک مرکزی، از امروز (۲۲ اسفندماه ) شعب منتخب ۱۲ بانک فعال در کشور نسبت به توزیع اسکناس نو اقدام می کنند که مشتریان می توانند به مدت ۵ روز (تا۲۷اسفند ماه) نسبت به دریافت اسکناس نو اقدام کنند.

به گزارش خبرآنلاین، هر سال با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال بازار خرید و فروش اسکناس نو از سوی دلالان داغ می شود که بانک مرکزی برای جلوگیری از سوء استفاده دلالان و همچنین تسهیل تهیه اسکناس نو از سوی هموطنان، از امروز اقدام به توزیع اسکناس نو در برخی شعب منتخب بانک‌ها در پایتخت کرده است.

شعب منتخب ۱۲ بانک از جمله بانک ملی ایران، صادرات ایران، ملت، اقتصاد نوین، سپه، گردشگری، پست‌ بانک، سینا، رفاه کارگران، پارسیان، پاسارگاد، سرمایه   از امروز چهارشنبه ۲۲‌ اسفند ماه تا روز دوشنبه ۲۷‌ اسفند ۱۳۹۷ نسبت به توزیع اسکناس نو  اقدام می کنند.

براساس اعلام بانک مرکزی، اسکناس‌هایی که توزیع خواهد شد شامل اسکناس های ۲ و ۵ هزار تومانی است.  

توزیع اسکناس ۱۰ هزار تومانی و ایران‌چک ۵۰ هزار تومانی نیز که از اوایل اسفند ماه در بین بانک‌ها آغاز شده در روزهای پیش‌رو بیشتر شده و از طریق شعب بانک‌ها و دستگاه‌های خودپرداز در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

در سایر استان‌ها، ناظران پولی با همکاری شعب بانک‌های منتخب نسبت به توزیع عمومی اسکناس نو اقدام خواهند کرد. اطلاع رسانی در این زمینه نیز از طریق روابط عمومی بانک‌های تعیین شده انجام می‌شود.

توزیع اسکناس نو

شعب توزیع کننده اسکناس نو

شعب توزیع کننده اسکناس نو

۲۲۳۲۲۴

کد خبر 1240506

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =