محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران در ایام نوروز

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی ایام تعطیلات نوروز ۹۸ در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، گفت: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۸ و به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ‌ها و ممنوعیت‌ های ترافیکی از روز شنبه ۲۵ اسفندماه تا پایان روز شنبه ۱۷ فروردین ماه خبر داد .

وی تصریح کرد: عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام طرح نوروزی در محورهای"کرج– چالوس ، هراز ، فیروزکوه" ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: در محور کرج – چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲۰۰ روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۸ و ۲۹ اسفندماه و روزهای پنج شنبه و یکشنبه ۸ و ۱۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است.

سرهنگ قدمی خاطر نشان کرد: با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تاریخ های مذکور تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه است.

وی اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲روزهای یکشنبه ۴ فروردین ماه و جمعه ۹ فروردین ماه و روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۵- ۱۶-۱۷فروردین ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تاریخ های مذکور تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، گفت: تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۲۸ اسفندماه تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳ فروردین ماه و از ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۴ فروردین ماه تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۵ فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

وی اضافه کرد: همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ظهر روز پنج شنبه ۸ فروردین ماه تا ساعت۲ بامداد روز شنبه ۱۰ فروردین ماه و از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۱ فروردین ماه تا ساعت۲۲ روز شنبه ۱۷ فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۸ اسفندماه تا ساعت۲ بامداد روز بعد از "آب اسک به رودهن" ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ همین روز تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک‌ به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۴ فروردین ماه، روز جمعه۹ فروردین ماه و روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۵-۱۶ فروردین ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روزهای اعلامی تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور سوادکوه، گفت: تردد انواع تریلرها از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۸ و ۲۹ اسفندماه و روز پنج شنبه ۸ فروردین ماه از تهران به سوادکوه ممنوع است.

تردد انواع تریلرها از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ روز یک شنبه ۴ فروردین ماه و روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ فروردین ماه از سوادکوه به سمت تهران ممنوع است.

وی در خاتمه گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

۴۲۴۲

کد خبر 1240928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =