تمهیدات پلیس در چهارشنبه آخر سال/ پلیس با خاطیان تعارف ندارد

باشگاه خبرنگاران نوشت: جانشین فرمانده ناجا گفت: رویکرد پلیس در چهارشنبه سوری این است که از وقوع تخلفات جلوگیری کند.

سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا از آماده‌باش پلیس برای تامین امنیت و حفظ آرامش شهروندان در چهارشنبه سوری خبر داد و گفت: البته در این خصوص دستگاه‌ها و نهادهای دیگری هم مسئولیت دارند که وارد عمل شده‌اند.

وی افزود: پلیس هم از مدت‌ها قبل اقدامات خود در این زمینه را آغاز کرد و با نظارت و توان اطلاعاتی خود موفق شد تا در گلوگاه‌های مختلف از قاچاق و توزیع مواد محترقه خطرناک در کشور جلوگیری کند.

 جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه چندین انبار نیز طی این مدت از سوی ماموران پلیس کشف شده است، بیان کرد: اقدام اصلی پلیس در این راستا صورت گرفت که مواد محترقه خطرناک در جامعه پخش نشود.

سردار ایوب سلیمانی درباره برگزاری محله محور چهارشنبه سوری نیز گفت: آنچه که ما می‌گوییم این است که معابر عمومی، جاهایی که محل تردد و ازدحام مردم باشد نباید دچار مشکل شود و طبیعی است که برای حفظ آرامش و امنیت مردم در جاهایی که در تردد مردم خلل ایجاد شود، چنین اجازه‌ای نخواهیم داد و تعارفی با خاطیان نداریم.

به گفته جانشین فرمانده ناجا، رویکرد پلیس در چهارشنبه سوری این است که از وقوع تخلفات جلوگیری کند.

سلیمانی در مورد افرادی که ممکن است به اموال عمومی و تجهیزات شهری آسیب برسانند نیز گفت: قطعا با این موارد برخورد می‌کنیم، حتی در جریان هستیم بعضی‌ها فراخوان‌هایی زدند که ما حواسمان به آن‌ها هم هست و به استان‌ها نیز ابلاغ کرده‌ایم که مراقب افرادی که قصد برهم زدم آرامش و سواستفاده از این فضا را دارنذ، باشند.

وی اضافه کرد: پلیس به شیوه‌ای هوشمندانه با تخلفات و افراد متخلف برخورد خواهد کرد.

۴۷۴۷
کد خبر 1241110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =