آخرین سفر استانی رئیس جمهور در سال ۹۷ به استان بوشهر است

ایرنا به نقل از استاندار بوشهر نوشت: رئیس جمهور در پنجمین سفر خود به استان بوشهر ۲۶ اسفند وارد فرودگاه عسلویه می‌شود.

عبدالکریم گراوند امشب در نشست  بررسی سفر رئیس جمهور به بوشهر با بیان اینکه کاروان دولت تدبیر و امید ۲۶ اسفند وارد استان بوشهر می‌شود اظهار داشت: رئیس جمهور به اتفاق اعضای هیئت دولت روز یکشنبه ۲۶ اسفند از طریق فرودگاه عسلویه وارد استان بوشهر می‌شود.

وی این سفر رئیس جمهور را پنجمین حجت‌الاسلام حسن روحانی به استان بوشهر دانست و تصریح کرد: نخستین برنامه رئیس جمهور دیدار با مردم استان بوشهر در ورزشگاه کنگان است که برنامه ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۶ اسفند انجام می‌شود.

استاندار بوشهر سفر رئیس جمهور به استان را نقطه عطفی در شتاب توسعه استان بوشهر دانست و افزود: در سفر سال ۱۳۹۳ رئیس جمهور به بوشهر ۱۳ پروژه با اعتبار ۶۲۹ میلیارد تومان دولت متعهد شد که ۶۷۱ میلیارد تومان تخصیص یافت.

گراوند با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور ۱۶ نفر از اعضای کابینه دولت در استان حضور می‌یابندگفت: از فردا وزراء وارد شهرستان‌های مختلف ۱۰ گانه استان بوشهر می‌شود و مطالبات مردم و مسئولان را برای ارائه به هیئت دولت جمع‌آوری می‌کنند.

وی، با بیان اینکه سفر رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت نقش مهمی در توسعه استان دارد افزود: در این سفر ضمن افتتاح طرح‌های مهم در بخش‌های گوناگون و تامین اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در توسعه و تسریع طرح‌های آبرسانی اقدامات مهم و موثری انجام می‌شود.

استاندار بوشهر از اجرای طرح‌های آب شیرین‌کن در شهرها و روستاهای مختلف خبر داد  و بیان کرد: با آغاز عملیات اجرایی، ظرفیت تولید آب از تاسیسات آب شیرین‌کن استان بوشهر افزایش قابل توجهی می‌یابد که بخشی از این طرح‌ها در نیمه نخست سال آینده تکمیل و افتتاح می‌شود.

گراوند با تاکید بر حضور با شکوه مردم در استقبال از رئیس جمهور افزود: حضور مردم استان بوشهر در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی قابل تقدیر و تحسین است که  استقبال از رئیس جمهور در روز یکشنبه ۲۶ اسفند ضمن امیدآفرینی، سبب ناکام گذاشتن ترفندهای دشمنان می‌شود.

۶۰۲۳۱
کد خبر 1241264

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =