درگیری مسلحانه طایفه‌ای در بهبهان بر سر درخت‌کاری ۲ کشته و چند زخمی به‌جا گذاشت

فارس نوشت: دو نفر بر اثر اصابت گلوله در نزاع مسلحانه دو طایفه در شهرک مطهری از توابع بهبهان جان خود را از دست دادند .

ظهر امروز بر اثر نزاع مسلحانه دو طایفه در شهرک مطهری ( ورزرد) از توابع بهبهان دو نفر بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست دادند و چند نفر نیز زخمی شدند.

بر اساس گفته های شاهدان ماجرا ، اختلاف بر سر درخت کاری در اراضی اطراف شهرک مطهری موجب درگیری شد که بر اثر آن یک نفر در ساعات اولیه درگیری جان باخت و یک نفر از طایفه دیگر درگیری نیز پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد .

پس از این حادثه پلیس و نهادهای امنیتی در منطقه حضور پیدا کردند و با میانجی‌گری آرامش برقرار شده است .

همچنین پست های ایست و بازرسی در مسیرهای منتهی به شهرک مطهری برقرار شده است و به برخی محرکین درگیری نیز هشدار داده شده است در صورت ورود به منطقه با برخورد پلیس و مراجع قضایی مواجه خواهند شد.

۶۴۲۳۱

کد خبر 1241270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • IR ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
    0 0
    درگیری کردند و زدند و کشتند و ..... تازه پلیس شجاعانه به اونها هشدار داده!!!!! عجب پلیس و عجب قوه قضائیه و عجب اجرای قوانین و مقرراتی در کشور داریم!! امنیت و آسایش و نظم جامعه بخاطر یک عده آدم بی فکر بهم خورده و در محل زندگی رو تبدیل به محل جنگ مسلحانه کردند و جان مردم بیگناه رو به خطر انداختند و آثار فرهنگی بدی ایجاد کرده اند و لی هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته و فقط هشدار داده شده!! بدون شک از هر طایفه می بایستی فارغ از دست داشتن یا نداشتن چندین نفر از خاطیان یا افراد شرور را بازداشت میکردند! نه اینکه صرفا هشدار بدهند! قتل عمد صورت گرفته