هشدار پلیس به برهم زنندگان نظم در چهارشنبه آخر سال

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت:والدین در آستانه سال نو با آموزش و کنترل فرزندان خود، از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری و مواظب سلامتی آنها باشند.

سرهنگ حسین بشری، معاون اجتماعی پلیس استان در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: خانواده های محترم، فرزندان خود را نسبت به عواقب خطرناک بازی با مواد منفجره و آتش زا آگاه کنند.

در چهارشنبه آخر سال برخی از نوجوانان و جوانان به خاطر رفتارهای غیر مسئولانه و غیر عاقلانه، سال نو را برای خود و اطرافیان تلخ می کنند و متاسفانه هر سال در این روز شاهد مجروح شدن تعدادی از شهروندان و گاهی از دست دادن جان آنان هستیم.

امیدواریم با هوشیاری و مشارکت همه شهروندان در امنیت چهارشنبه آخر سال و توجه به توصیه های پلیس، نوروز ۹۸ همراه با سلامتی و شادی برای همه باشد.

جوانان و نوجوانان عزیز باید بدانند که با تفریحات ناسالم و ترقه بازی علاوه بر ایجاد ترافیک و شلوغی خیابانها، با صدای ناشی از انفجار برای افراد، خصوصا نوزادان، خانمهای باردار، بیماران و سالمندان، خطرآفرین هستند.

معاون اجتماعی پلیس استان از هم استانی های درخواست کرد: در صورت اطلاع از خرید و فروش و توزیع مواد آتش زا، مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

لازم به ذکر است: با هماهنگی مقام قضایی با افرادی که باعث اخلال در نظم عمومی شوند، برخورد لازم صورت می پذیرد.

۴۶

کد خبر 1241289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =