آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی لرستان جهت خدمات رسانی به مسافران نوروزی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: برای حفظ سلامت مردم و مسافرین در ایام نوروز باید از تمامی ظرفیت های موجود استفاده شود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر کوروش ساکی در نشست کمیته خدمات سفر و سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: ارائه خدمات نظام سلامت به مردم شریف استان، مسافرین و گردشگران نوروزی در ایام تعطیلات دارای اهمیت و حساسیت بالایی بوده  که از ارزش والای معنوی برخوردار است.

 وی با تاکید بر اینکه، تنها بعد مادی قضیه، موجب ارائه بهینه خدمت به مردم و رضایت ایشان وهمچنین رضایت خداوند نشده بلکه نیت خدایی می طلبد، اظهار کرد: در این حوزه، دانشگاه وظایف سنگینی در خدمت رسانی به مردم را برعهده دارد.

آمادگی کامل تمامی واحدهای دانشگاه و استفاده از تمامی امکانات

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان همچنین بر آمادگی کامل تمامی واحدهای دانشگاه و استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود و همچنین برایجاد تعامل بیشتر با دستگاه های اجرایی استان به منظور ارائه خدمات شایسته  به مردم شریف استان، مسافران و گردشگران نوروزی در نوروز 98، تاکید کرد.

در نشست کمیته خدمات سفر و سلامت نوروزی دانشگاه که با حضور معاونین، روسای شبکه های بهداشت و درمان و بیمارستان های استان برگزار شد، معاونین درمان،اجتماعی،توسعه و روسای اداره بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و اورژانس 115 دانشگاه و برخی از مدیران  شبکه های بهداشت و درمان گزارشی از  اقدامات انجام شده در واحدهای تحت مدیریت وموارد پیشنهادی را  ارائه کردند. در این جلسه همچنین گزارش پویش ملی 30-60 و کسب رتبه اول دانشگاه در میان دانشگاههای علوم پزشکی کشور،توسط معاون اجتماعی دانشگاه تشریح شد.

۴۶

کد خبر 1241478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =