۰ نفر
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
تاکسی‌های اردبیل۳۰ درصد گران می شود

حمید لطف اللهیان صبح امروز در جلسه مشترک با رانندگان تاکسی، اظهار کرد: افزایش کرایه تاکسی‌ها از مطالبات تاکسیرانان است که در این خصوص هم شهرداری و هم اعضای شورا پیگیر این مساله هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، وی گفت: افزایش قیمت‌ها و هزینه‌ها در شرایط اقتصادی کنونی و ثابت ماندن نرخ تاکسی‌ها دور از انصاف است و رانندگان را متضرر می‌کند که از این رو ضروری است به سرعت کرایه تاکسی‌ها افزایش یابد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: حقیقتا این قشر از جامعه در بین عموم به عنوان” امانت‌داران مردم” نام گرفته‌اند که ضروری است مطالبات آنان پیگیری شده و گلایه‌هایشان شنیده شود.

لطف اللهیان بیان کرد: بر حسب مطالبات رانندگان، لایحه‌ای در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال ۹۸ برای اعضا شورا تقدیم کردیم که مجوز آن اخذ شده و در ماه‌های اول سال جدید، با افزایش ۳۰ درصدی نرخ‌های جدید اعمال خواهد شد.

وی افزود: همواره حمایت از قشر زحمت‌کش رانندگان تاکسی در حد توان اعم از ارایه لاستیک رایگان یا صدور کارت معیشتی به منظور مساعدت در بیمه در دستور کار قرار داشته که در سال ۹۷ بیش از ۴ هزار لاستیک رایگان در بین رانندگان توزیع شده است.

46

کد خبر 1241654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =