جزئیات برخورد اتوبوس راهیان نور با دیواره  تونل در جاده چالوس

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز با حضور در بیمارستان شهید مدنی وضعیت آسیب دیدگان حادثه راهیان نور در جاده چالوس را پیگیری کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از وب دا ، دکتر سیامک جبارنیا ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز با حضور در بیمارستان های امام علی (ع) و شهید مدنی از نزدیک روند درمانی و وضعیت آسیب دیدگان حادثه ی برخورد اتوبوس راهیان نور با دیواره ی تونل در جاده چالوس را پیگیری کرد
بر اساس این گزارش  ۱۴ نفر از حادثه دیدگان به مجتمع آموزشی امام علی (ع) و ۹ نفر به مرکز شهید مدنی انتقال داده شدند، که خوشبختانه حال عمومی تمامی آنها مساعد گزارش شده است.
طی تماس تلفنی مردمی با اورژانس ۱۱۵ البرز برخورد یک دستگاه اتوبوس راهیان نور شهرستان گرگان با دیواره تونل ۱ جاده چالوس اعلام شد .
این حادثه صبح شنبه ، ۲۵ اسفند ، ساعت ۶:۴۹ رخ داد و با اولین تماس بلافاصله۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۳ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد .

تکنسینهای اعزامی به محض رسیدن به محل حادثه و ارزیابی صحنه و بررسی وضعیت سرنشینان اتوبوس اعلام کردند وضعیت هیچیک از مصدومین وخیم نیست. ۵ تن از مصدومین توسط دو دستگاه آمبولانس در دقایق اول به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند. سایر سرنشینان اتوبوس در محل حادثه ، توسط کارشناسان اورژانس در اتوبوس آمبولانس مورد بررسی قرار گرفته و به منظور بررسی بیشتر و حصول اطمینان توسط سه دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس بر حسب وضعیت به مراکز درمانی امام علی و شهید مدنی منتقل شدند که خوشبختانه هیچیک از ایشان مشکل جدی و نیاز به بستری نداشته و در همان ساعت اول پس از بررسی های لازم ترخیص شدند .

​۴۶

کد خبر 1241707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =