۰ نفر
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
هدف پرسپولیس از دید ستاره تیم‌ملی

مهدی ترابی وینگر پرسپولیس می‌گوید:«پرسپولیس جایی برای ناامیدی نیست و همه ما باید تلاش کنیم تا بهترین نتایج را رقم بزنیم.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی ترابی ستاره جوان سایپا پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به این تیم پیوست. ترابی وینگر چپ ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس یکی از ستاره های دیدار این تیم مقابل سپیدرود رشت بود. مدافعان سپیدرود روی او درون محوطه جریمه خطا کردند که داور نقطه پنالتی را نشان داد اما داور خط،رای داور وسط را برگرداند تا حواشی زیادی بر پا شود. مهدی در مورد دیدار مقابل حریف شمالی تیمش حرف‌های جالبی برای گفتن داشت که در ادامه می خوانید:

*یکی از بازی خوب خودت را انجام دادی و به تیمت در جهت کسب برد کمک کردی. بازی را چطور دیدی؟

بازی بسیار سختی برای همه بود و این موضوع را قبل از شروع کار نیز می دانستیم که حریف مان برای خروج از بحران می خواهد از تمام ابزارها برای رسیدن به پیروزی بهره بگیرد. ما تمام توجه مان را نسبت به این موضوع جلب کرده بودیم که بتوانیم بهترین امتیاز را بگیریم و با حرفه ای گری، حریف مان را شکست بدهیم. همین اتفاق هم افتاد و در جریان بازی عملکرد بسیار خوبی داشتیم.

*به نظر می رسد پرسپولیس دو نیمه کاملا متفاوت را تجربه کرد. نظر خودت در این مورد چیست؟

در نیمه اول بازی را تحت کنترل داشتیم و سه گل زدیم ولی در نیمه دوم نیازی نبود که با آب و آتش بزنیم و با نگه داشتن نتیجه می‌توانستیم به هدف مان که کسب سه امتیاز خارج از خانه بود، برسیم. البته با این حال در نیمه دوم هم بازی بسیار خوبی ارائه کردیم و بارها روی خط دفاع سپیدرود مشکلاتی را ایجاد کردیم ولی به هر حال ما نمی توانستیم بیش از اندازه لازم روی چمن مصنوعی به بدن مان فشار وارد کنیم. به همین علت بود که توانایی های مان را در همان نیمه نخست نشان دادیم و به سپس به کنترل بازی پرداختیم.

*از عملکرد خودت در پرسپولیس رضایت داری؟

من از روزی که به پرسپولیس آمدم، به این فکر می کردم که بهترین بازی هایم را برای این تیم انجام بدهم. خدا کند که تا به حال هم همین اتفاق افتاده باشد. با این حال امیدوارم با رساندن توپ های موثر به خط حمله، به پیروزی های بعدی تیم مان کمک کنم. من علاقه خاصی به پیشرفت در پرسپولیس دارم و امیدوارم با کمک هواداران و کادر فنی این اتفاق برایم رخ بدهد.

*از پست بازی ات در پرسپولیس گلایه نداری؟

نه اصلا، برای من فرقی نمی کند کدام نقطه بازی کنم و هر کجا کادر فنی تصمیم بگیرد، حاضر به انجام وظیفه هستم.

*برخی از هواداران پرسپولیس نسبت به صعود این تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا پس از شکست مقابل السد قطر ناامید شده اند. نظری در این مورد داری؟

به نظر من پرسپولیس جایی برای ناامیدی نیست و همه ما باید تلاش کنیم تا بهترین نتایج را رقم بزنیم. حق نداریم نسبت به هیچ اتفاقی ناامید شویم. همین یکی، دو هفته قبل که در لیگ هم نتیجه نمی گرفتیم برخی با ناامیدی در مورد آینده پرسپولیس صحبت می‌کردند ولی امروز که سال ۹۷ را با آخرین بازی مان به اتمام رساندیم، تیم مان صدرنشین جدول ‌رده‌بندی شد. فکر می‌کنم زمانی برای ناامیدی وجود ندارد و همیشه باید در بهترین شرایط آمادگی باشیم. به هیچ عنوان از اهداف مان دست نمی کشیم و تا آخرین لحظه به عشق هواداران می‌جنگیم. امیدواریم بهترین شرایط را داشته باشیم.

*برای مهدی ترابی پیشنهادی از باشگاه های خارجی رسیده تا لژیونر شود؟

در گذشته چند پیشنهاد بود ولی حالا با پرسپولیس قرارداد دارم و می خواهم در این تیم به کارم ادامه بدهم. امیدوارم باشگاه پرسپولیس برایم سکوی پرتاب باشد و بتوانم با درخشش در این تیم شانس حضور در لیگ های دیگر را پیدا کنم.

256 251

کد خبر 1241961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =