۰ نفر
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
توزیع وسیع خوراک طیور با نرخ دولتی

باشگاه خبرنگاران نوشت: ورناصری از توزیع ۱۰۰ هزارتن کنجاله سویا با نرخ مصوب در بازار خبر داد و گفت: در ایام تعطیلات نیز تولیدکنندگان می‌توانند نسبت به دریافت سهمیه خود اقدام کنند.

حمید ورناصری مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام از ابلاغ توزیع ۱۰۰ هزارتن کنجاله سویا از امروز در سراسر کشور خبر داد و گفت: با توجه به نیاز مجموعه تولیدکنندگان اعم از مرغداران و دامداران و براساس هماهنگی‌های انجام شده، ما امروز توزیع ۱۰۰ هزارتن کنجاله سویا را در سراسر کشور ابلاغ کردیم.

وی افزود: براین اساس هرکیلوگرم کنجاله سویا، تحویل از محل انبارهای شرکت پشتیبانی اموردام کشور، با قیمت ۲،۶۰۰ تومان توزیع خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: همه تولیدکنندگان می‌توانند با مراجعه به سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌ها، بر مبنای آمار تولید و میزان جوجه ریزی نسبت به دریافت سهمیه خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: آیا با حذف ارز ٤٢٠٠ تومانی تامین نهاده های دامی با مشکل مواجه می شود؟

ورناصری با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروز همه همکاران ما در سراسر کشور در ادارات کل پشتیبانی اموردام استان حضور دارند، گفت: هیچ کدام از سیستم‌ها و انبارهای شرکت در این ایام تعطیل نخواهد بود و نسبت به فروش و صدور حواله و تحویل کالا در تمام ایام تعطیلات اقدام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: تولیدکنندگان این امکان را دارند که در ایام تعطیلات نوروز نیز به ادارات کل ما در استان‌ها مراجعه و نسبت به دریافت سهمیه خود اقدام کنند.

 ورناصری در پایان این اقدامات در راستای تأمین نیاز تولیدکنندگان و اصلاح شرایط قیمتی نهاده‌ها انجام می‌شود.

17231
کد خبر 1242162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =