۴۰۰ مسافر در راه مانده در شهرستان بستان‌آباد اسکان یافتند

ایرنا نوشت: فرماندار شهرستان بستان آباد از اسکان بیش از ۴۰۰ نفر مسافر گرفتار در کولاک شب گذشته در این شهرستان خبر داد.

سید علی موسوی با بیان اینکه این تعداد مسافر در مدارس، مساجد، مهمانسراها و در خانه های روستایی اسکان موقت داده شدندف افزود: با برنامه ریز های انجام شده و با آمادگی هایی که از قبل داشتیم مشکل خاصی در این شهرستان در مورد اسکان مسافران گزارش نشده است.
وی از امداد رسانی به بیش از ۳۰۰ دستگاه ماشین های مسافران گرفتار شده در کولاک برف خبر داد و افزود: در راه های اصلی این شهرستان دستگاه های سبک و سنگین و انواع جرثقیل برای حمل ماشین های نیاز به کمک رسانی در نظر گرفته شده است.
وی گفت: بارش های اخیر برف و باران در این شهرستان در سال جاری بی سابقه بوده و بیش از ۸۰ درصد راههای روستایی را بسته است که با تلاش گروه های راهداری در حال مسیرگشایی هستیم.
فرماندار شهرستان بستان آباد با بیان اینکه بیش از ۴۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در سه راهدارخانه شهرستان از دیروز به صورت مستمر در جاده ها در حال مسیر گشایی هستند، افزود: تمامی راه های اصلی در حوزه استحفاظی این شهرستان باز بوده و رفت و آمد در آنها جریان دارد.
وی اظهارداشت: از زمان آغاز بارش های اخیر برف و باران در این شهرستان، مدیریت ستاد بحران با هماهنگی دستگاه های امدادی و انتظامی به صورت مستمر در مسیرهای اصلی و فرعی مستقر بوده و هماهنگی های لازم را نسبت به امداد و نجات مسافران گرفتار در کولاک و برف انجام می دهد.

46

کد خبر 1242720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =