تکرار پریشان‌گویی‌های یک نماینده: مسئولان دو تابعیتی در مناصب مهم کشور هستند

عضو فراکسیون ولایی مجلس به خبرگزاری خانه ملت گفت: همچنان مسئولان دو تابعیتی در مناصب مهم و بالا کشور حضور دارند و امیدوارم دستگاه قضایی با ریاست آیت الله رئیسی که با ورودشان به این منصب مهم، امید را هم در بین مردم بوجود آورده است؛یکی از مقولات اصلی خود را در برخورد قاطع با این مسئله بداند.

ابوالفصل ابوترابی نماینده نجف آباد به مسئله حضور حضور دوتابعیتی ها در مناصب دولتی اشاره کرد و به خانه ملت گفت: بحثی که در رابطه با دوتابعیتی ها وجود دارد،این است که ما هرچه فریاد زدیم که مسئولان دوتابعیتی درپست های مهم و کلیدی کشور حضوردارند؛ اما متاسفانه نهادهایی از قبیل وزارت اطلاعات در برخورد با این موضوع به خوبی عمل نکرده اند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در ادامه همین مبحث افزود: در حال حاضر یکی از راه های نفوذ دشمن درکشور استفاده از ظرفیت دو تابعیتی ها است.

نماینده مردم نجف آباد تصریح کرد: مسئولان مهم دولتی در بحث دو تابعیتی ها وجود دارند، که باید در این زمینه به صورت جدی برخورد شود و البته دستگاه ها امنیتی هم باید برای برطرف کردن حضور دوتابعیتی ها در مناصب کشور کمک کنند؛در ضمن مردم هم اگر اطلاعاتی در رابطه با مسئله دوتابعیتی ها دارند با دستگاه های امنیتی همکاری کنند تا اینکه ریشه دو تابعیتی ها کنده شود.

ابوترابی اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی به خاطر موضوع مسئولان دوتابعیتی هم که شده است، قانون را اصلاح کند، اما به نظر می آید که عزم جدی هم در رابطه با اصلاح قانون وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید: همچنان مسئولان دو تابعیتی در مناصب مهم و سطح بالاکشور حضور دارند.

وی به چگونگی خشکاندن ریشه مسئولان دوتابعیتی در مناصب کشور اشاره کرد و گفت: امیدوارم دستگاه قضایی با ریاست آیت الله رئیسی که با ورودشان به این منصب مهم، بارقه ی امید را هم در بین مردم بوجود آورده است؛ یکی از مقولات اصلی خود را در برخورد قاطع با این مسئله بداند.

گفتنی است پیش از این، ابوترابی با بیان این که منظورش از دو تابعیتی، داشتن «اقامت» برخی مسئولان در سالهای گذشته در کشورهای اروپایی بوده است، سخن پیشین خود را تغییر داده بود. برخی رسانه ها از سخنان گذشته ابوالفصل ابوترابی به عنوان «پریشان گویی های یک نماینده» نام برده بودند.

17231

کد خبر 1242754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =