۴۰ نفر بر اثر مصرف نوشابه الکلی در تبریز مسموم شدند

ایرنا نوشت: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه تعداد مسموم‌شدگان با الکل در تبریز به ۴۰ نفر رسیده است، گفت: میانگین سنی مراجعه‌کنندگان بین ۱۵ تا ۴۵ سال است.

دکتر حجت پورفتحی روز دوشنبه با بیان اینکه از ۲۸ اسفند ماه تعدادی به دلیل مسمومیت با الکل به بیمارستان‌های تبریز مراجعه کرده‌اند، گفت: پنج نفر به دلیل مسمومیت با الکل به بیمارستان محلاتی تبریز مراجعه کرده بودند و از همان روز تعداد نفرات مراجعه کننده رو به افزایش بود.

او با بیان اینکه هم اکنون آمار مسموم شدگان به ۴۰ نفر رسیده است، افزود: این رقم در حال افزایش است و افراد در بیمارستان‌های سینا و محلاتی تبریز بستری هستند.
پورفتحی گفت: طبق بازدیدی که روز گذشته به همراه رئیس دانشگاه از بیماران داشتم، برخی دچار مرگ مغزی شده و یا در بخش آی سی یو بستری بوده و دیالیز می‌شوند.
او ادامه داد: وضعیت مراجعه‌کنندگان مسمومیت با الکل در تبریز به مراتب وخیم‌تر از مراجعان شهرستان اهر است.
پورفتحی گفت: به نظر می‌رسد افراد بر اثر مصرف مشروبات الکلی در یک مهمانی دسته جمعی مسموم شده‌اند، اما در مجموع اطلاعات شفافی در این خصوص وجود ندارد و نیروی انتظامی در جریان و پیگیر ماجراست.
به گزارش ایرنا، یک ماه پیش نیز ۱۰۰ نفر در شهرستان اهر بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست ساز مسموم شدند که یک نفر جان خود را از دست داد.
۴۲۴۲

کد خبر 1244089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =