استاندار همدان مدیران اجرایی را ملزم به حضور در استان کرد

استاندار همدان گفت: همه مدیران استان مکلف به حضور در محل کار و الزاما حضور در استان هستند.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی، در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان همدان گفت: هیچ مدیری نباید بدون هماهنگی استان را ترک کند.

استاندار همدان، در پی شدت گرفتن بارش ها در استان، با تشکیل جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران، بر افزایش آمادگی و اتخاذ تدابیر لازم در استان تاکید کرد و افزود: آخرین گزارش ها از میزان آمادگی دستگاه ها و اقدامات انجام شده در پیشگیری از هرگونه مشکل احتمالی دریافت شده و مدیران استان در آمادگی کامل هستند.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، خاطرنشان کرد: از تمامی مدیران دستگاههای اجرایی خواسته شده، با تمام توان و ظرفیت، برای مقابله با هر نوع خطر احتمالی آماده باشند.

شاهرخی، در نشست مشترک و فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران و ستاد اجرایی خدمات سفر استان، با اشاره به شعار سال ۹۸ از سوی رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: رونق تولید یک موضوع با اهمیت و جدی است که خیلی از گرفتاری ها در حوزه اشتغال و تحریم را حل و فصل می کند.

وی با تاکید بر اینکه، مفتخریم در رونق تولید، استان همدان پیشتاز است، گفت: انتخاب شعار سال را برای استان به فال نیک می گیریم زیرا فقط ۱۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در حال اجرا در شهرستان ملایر داریم و به دنبال ایجاد تحول در سرمایه گذاری و حمایت از تولید در کل استان هستیم.

استاندار همدان افزود: با همکاری و همراهی همه مجموعه ها دراستان شاهد رونق تولید و گسترش سرمایه گذاری در استان خواهیم بود.

مدیر ارشد استان در ادامه با اشاره به استقبال هموطنان ازسفر به استان همدان، خاطرنشان کرد: بیش از ۵ میلیون و۳۰۰ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ثبت شده است.

وی با اعلام اینکه ۱۰۳ هزار نفر اسکان رسمی در استان ثبت شده، اظهار داشت: اسکان غیر رسمی به بیش از ۲۰۰ هزار نفر می رسد که قابل توجه است.

استاندار همدان با بیان اینکه، در بازدید از محورهای مواصلاتی استان، حضور پر رنگ و پر حجم نیروی انتظامی، جاده ها را امن کرده است، گفت: طبق آمار، تصادفات فوتی جاده های استان، نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۶۸ درصد کاهش یافته است.

۴۶

کد خبر 1244112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =