بندپی: تمامی فرمانداران استان تهران باید در محل خدمت خود حاضر باشند

استاندار تهران گفت: حضور تمامی فرمانداران شهرداران، بخشداران و دهیاران تا زمان پایداری شرایط جوی استان تهران در شهرستان‌های محل خدمت الزامی است.

به گزارش خبرآنلاین، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران خطاب به فرمانداران شهرستان‌های تابعه در پی شرایط ناپایدار جوی اظهار کرد: با توجه به شرایط ناپایدار جوی در استان تهران تمامی مرخصی‌های معاونان استاندار، فرمانداران، بخشداران، شهرداران و اعضای ستاد مدیریت بحران استان تهران و ستادهای متناظر شهرستان‌ها تا اطلاع ثانوی لغو خواهد بود.

وی افزود: حضور تمامی فرمانداران شهرداران، بخشداران و دهیاران تا زمان پایداری شرایط جوی استان تهران در شهرستان‌های محل خدمت الزامی است.

محسنی بندپی گفت: فرمانداران شهرستان‌هایی که در مسیر رودهای فصلی قرار دارند نسبت به بازدید روزانه و مستمر از این اماکن اقدام کنند.

وی ادامه داد: فرمانداران شهرستان‌های تابعه استان تهران نسبت به تشکیل روزانه و منظم جلسات مدیریت بحران و آماده باش کامل اعضای این ستاد اقدام کنند.

استاندار تهران تصریح کرد: شهرداران شهرهای تابعه استان تهران موظفند تا با بازدید روزانه و منظم نسبت به جمع آوری آب‌های سطحی و روان آب‌های جاری شده در سطح شهرها اقدامات لازم را به عمل آورند.

به عنوان استاندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران استان تهران به اطلاع شهروندان شریف استان تهران می‌رساند که علی‌رغم تمامی تمهیدات اندیشیده شده از سوی ستاد مدیریت بحران استانداری تهران از تمامی شهروندان تهرانی و عموم هموطنان و مسافران نوروزی که استان تهران را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کرده‌اند درخواست می‌شود تا از استقرار در حاشیه رودها جدأ خودداری کرده و به اطلاعیه‌های این ستاد توجه کنند.

۴۲۴۲

کد خبر 1244206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =