رئیس نهاد نمایندگی رهبری: با سستی و کاهلی برخی مسئولان در ماجرای سیل اخیر برخورد شود

فارس نوشت: رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی ضمن اشاره به حادثه دردناک وقوع سیل تاکید کرد: نکته دردناک این مسئله سستی و کاهلی برخی مسئولان مربوط بود که باعث نادیده گرفتن زحمات مسئولان در صحنه هم می‌شود.

 رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی ضمن اشاره به حادثه دردناک وقوع سیل در مناطق مختلف کشور در آغاز سال نو تاکید کرد: نکته دردناک این مسئله سستی و کاهلی برخی مسئولان مربوط بود که باعث نادیده گرفتن زحمات مسئولان در صحنه هم می‌شود و بدتر از آن این ذهنیت در مردم شکل بگیرد که این سطح بی‌مسئولیتی رویه‌ای در بین طیفی از مسئولان است.

در این پیام که در صفحه شخصی رستمی در اینستاگرام منتشر شده آمده است:

« حادثه دردناک وقوع سیل در مناطق مختلف کشور در آغاز سال نو مصائب بزرگی به ساکنان و مسافران وارد کرده و کام ملت ایران را تلخ کرد.

اما بدانیم سختی و مشقت اصلی مردم سیل زده پس از پایان ظاهری بحران آغاز می شود، مردمی که خانه هایشان آسیب دیده است و عزیزان کشاورز و دامداری که زمین کشاورزی یا احشامشان از بین رفته باید مورد توجه جدی مسئولان قرار بگیرند.

نکته دردناک این مسئله سستی و کاهلی برخی مسئولان مربوط بود که باعث نادیده گرفتن زحمات مسئولان در صحنه هم می‌شود و بدتر از آن این ذهنیت در مردم شکل بگیرد که این سطح بی‌مسئولیتی رویه‌ای در بین طیفی از مسئولان است.

و اما نکته دلگرم کننده حضور گروه‌های پرشمار جهادی از دانشجویان و طلاب انقلابی در صحنه بود، باید خدا قوت گفت به عزیزان جهادگر دانشجو که از روز اول حادثه به میان مردم رفتند و هر آنچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند تا شاید مرهمی بر آلام مردم باشد.

از سوی دیگر نقش فعالان دانشجویی در ایستادن مقابل ایده خطرناک بی اعتماد سازی مردم نسبت به ارگان‌های ملی آن هم در شرایطی که دشمنان این آب و خاک می خواستند به بهانه خطای چند مسئول آن را باز تولید کنند، قابل تقدیر است.

گذشتن از تفریح و تعطیلات و حضور در میان سیلاب های مناطق سیل زده توسط مسئولان وظیفه و توسط عزیزان دانشجو و طلبه جهادی ارزشمند است.»

17231

کد خبر 1244542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =