معاون رئیس‌جمهور: دست همه آن‌ها که عیدشان را با سیل‌زدگان تقسیم می‌کنند، می‌بوسم

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: فایده بزرگ ارتقاء «شفافیت» در امکانات و خدمات و مسئولیتهای عمومی، آن است که می توان، پس از گذر از بحران، عملکردها را ارزیابی کرد، به اصلاح فرآیندها نشست و سازوکار تنبیه و تشویق کارگزاران را با انصاف و کارآمدی، به کار بست.  

به گزارش خبرآنلاین، محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئس‌جمهور، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

باز باران رحمت خداوندی، بر توان پیش بینی و هشدار و اقدام ما پیشی گرفته است و سیلاب، کاشانه برخی از هم میهنانمان را درآق قلا و روستاهای گلستان و مازندران، ویران کرده است.

سال نو، همتهای نو می طلبد و ایرانیان، که نوروز را در کنار سفره ای به پهنای ایران زمین، گرامی می دارند، نخواهند گذاشت که بخشی از هم میهنانمان در رنج و اندوه سیل، تنها بمانند.

گستره بارش و سیلاب، این روزها، مرزهای استانها را درنوردیده و بعد ملی گرفته است و بی شک با اقدام ملّی و پرشتاب، می توان بر بحران فائق آمد. دست همه خیراندیشان و به ویژه تلاشگران اقتصادی، که آموزه آسمانی «همیاری در نیکو کاری» را به کار می بندند و با مشارکت در حرکتهای مردمی شفاف و قابل نظارت، عیدشان را با سیلزدگان تقسیم می کنند، می بوسیم و دست در دست یکدیگر، خانه و کاشانه آنان را به سامان می آوریم.  

امید که درسهائی از این دست، نگاههایمان را بلنداندیش تر و برنامه ریزیهایمان را هماهنگ تر کند. فایده بزرگ ارتقاء «شفافیت» در امکانات و خدمات و مسئولیتهای عمومی، آن است که می توان، پس از گذر از بحران، عملکردها را ارزیابی کرد، به اصلاح فرآیندها نشست و سازوکار تنبیه و تشویق کارگزاران را با انصاف و کارآمدی، به کار بست.  

۲۱۴۲۱۲

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1244690

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =