آب‌شرب ۱۰۷ روستای لرستان وصل شد/ خسارت ۱۲۵ میلیارد ریالی به تاسیسات شرکت آبفار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: تاکنون آب شرب ۱۰۷ روستای استان با تلاش اکیپ های اجرایی وصل گردید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، مهندس علیرضا کاکاوند در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرآنلاین در خرم آباد گفت: متاسفانه در جریان سیل اخیر آب ۱۶۸ روستا در استان که عمدتاً مربوط به شهرستانهای خرم آباد، پلدختر و معمولان و چگنی بودند دچار مشکل گردید و آب شرب آنها قطع شد.

وی افزود: در همان ساعات اولیه ۲۷ اکیپ اجرایی به روستاههای خسارت دیده اعزام شدند و تاکنون با تلاش این عزیزان مشکل ۱۰۷ روستا برطرف و آب شرب این روستاهها وصل گردید.

خسارت ۱۲۵ میایارد ریالی به تاسیسات آبفار

کاکاوند با اشاره به میزان خسارات وارده به تاسیسات شرکت آبفار استان گفت: با توجه به برآوردی که توسط کارشناسان صورت گرفته ۱۲۵ میلیارد ریال به شبکه های آبرسانی شرکت آبفار خسارت وارد شد.

مدیرعامل آبفار لرستان با بیان اینکه اکیپ های اجرایی در تلاش برای وصل آب مابقی روستاهها هستند اظهار داشت: راه دسترسی برخی روستاهها تخریب شده و همین موضوع باعث شده کار تعمیرات با تاخیر انجام شود اما امیدواریم تا پایان امروز آب شرب مابقی روستاهها بصورت موقت وصل شود و مشکل مشترکین عزیز را برطرف نماییم.

کاکاوند همچنین تصریح کرد: هم اکنون کار آبرسانی به ۱۱ روستا تا رفع نقص و برطرف شدن مشکلات ،توسط تانکرهای سیار انجام میشوند.

46

کد خبر 1244717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =