تمهیدات مترو و اتوبوس‌رانی تهران برای تماشاگران دربی پرسپولیس و استقلال

شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای خدمت رسانی به تماشاگران مسابقه فوتبال دربی۸۹ اعلام آمادگی کردند.

به گزارش خبرآنلاین، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن تبریک سال جدید به شهروندان گرامی؛ از سرویس دهی خط 5 به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال در روز شنبه 10 فروردین ماه 98 خبر داد.

بر همین اساس شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه همزمان با برگزاری مسابقه بین تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی، سرویس دهی در خط 5 متروی تهران تا جابجایی کامل مسافران از ایستگاه ورزشگاه آزادی ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش، در حال حاضر خط 5 مترو حد فاصل ایستگاه های تهران(صادقیه) - گلشهر  و بالعکس تا ساعت 22:30 دقیقه سرویس دهی دارد اما با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال در ساعت 16:00 شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به منظور تسهیل تردد و رفاه حال تماشاگران تا پایان مسابقه و بازگشت کامل مسافران سرویس دهی در این خط ادامه دارد. همچنین به منظور تسهیل تردد و رفاه حال شهروندان و تماشاگران در صورت ازدحام جمعیت، قطار فوق العاده نیز اعزام خواهد شد.
گفتنی است تماشاگران مسابقه فوتبال با انتخاب مترو به عنوان وسیله حمل و نقل عمومی، برای رسیدن به ورزشگاه آزادی و بازگشت به مقاصد اولیه خود می‌توانند سفری ایمن،سریع و پاک را تجربه کنند.

همچنین شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نیز طی اطلاعیه‌ای از آمادگی این شرکت برای ارائه خدمات به تماشاگران در این مسابقه اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس  و  استقلال تهران که در روز شنبه  مورخه دهم فروردین 98 در ورزشگاه بزرگ آزادی انجام خواهد شد، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، برای رفاه حال تماشاگران با اختصاص اتوبوس‌های مورد نیاز، از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه مترو مربوطه، تماشاگران را منتقل خواهد کرد.

تماشاگران می‌توانند با استفاده از ناوگان خطوط سامانه‌های تندرو مستقر در پایانه آزادی به مقاصدی نظیر: میدان انقلاب اسلامی ، میدان امام حسین (ع)، تهرانپارس ، میدان خراسان ، پایانه خاوران ، فلکه دوم صادقیه ، پونک و دانشگاه علوم و تحقیقات عزیمت کنند.

۴۲۴۲
کد خبر 1244913

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =