اجرای گروه‌های نمایشی مرند در جشنواره تئاتر ارس

مهر نوشت: هنرمندان و گروه‌های نمایشی شهرستان مرند در جشنواره تئاتر خیابانی ارس حضور پررنگی دارند.

با اعلام آثار راه یافته به جشنواره تئاتر خیابانی ارس و اعلام جدول برنامه نمایش‌های آن جشنواره، هنرمندان و گروه‌های نمایشی مرندی در بخش‌های مختلف این جشنواره حضور خواهند یافت.

هنرمندان و گروه‌های نمایشی شهرستان مرند در بخش‌های مختلف جشنواره تئاتر ارس حضور خواهند یافت و به اجرای آثار خود می‌پردازند.

بنا بر این گزارش با شروع به کار ۶ امین دوره جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس، گروه‌های مختلف نمایشی در شهرستان مشغول به آمادگی و تمرین و ارسال آثار خود برای شرکت در جشنواره مذکور گردیدند که پس از اعلام نتایج بازبینی و جدول برگزاری اجراها، گروه‌های مرندی در سه بخش رقابتی، آئینی و جنبی به اجرای آثار خود خواهند پرداخت.

در بخش رقابتی، نمایش‌های «کندیمیزین قیتمیری» به کارگردانی میرحمید رضایی، «سرگذشت او» به کارگردانی محمد یوسفی زاده، «دمیر کورپو» به کارگردانی علی پاداش اصل به اجرای برنامه می‌پردازند.

در بخش آئینی نیز نمایش «قاووت بایرامی» به کارگردانی موسی احمدی حضور خواهد داشت، همچنین نمایش‌های «خاتون»، «آیدینیخ»، «راه بی پایان» و «شیرین گوروش» در بخش جنبی حضور دارند.

لازم به ذکر است، این رویداد مهم تئاتری کشور همزمان با روز جهانی تئاتر، هفتم فروردین ماه ١٣٩٨ در منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس برگزار و آئین افتتاحیه جشنواره نیز روز هفتم فروردین ماه در محل کاروانسرای خواجه نظر برگزار خواهد شد.

۴۶

کد خبر 1244996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =