۱ نفر
۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲
شوخی سرمربی زنیت با سردار آزمون

تسنیم نوشت: سرگئی سماک، سرمربی تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ با ستایش توانمندی‌های سردار آزمون با او در حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی شوخی کرد.

سرگئی سماک در نشست خبری پیش از بازی تیم زنیت سن‌پترزبورگ برابر اورنبورگ در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر روسیه به پرسشی درباره سردار آزمون پاسخ داد و به شوخی گفت: سردار آزمون برای گل زدن باید تمرین کند!

یکی از خبرنگاران حاضر در این نشست خبری از سرمربی تیم زنیت سن‌پترزبورگ این پرسش را مطرح کرد که سردار آزمون شروع عالی در زنیت داشت. چگونه این کار را کردید؟ او اخیراً به ایران رفت و به سیل‌زدگان کمک کرد. آیا تمرکز کافی دارد؟

سرگئی سماک در پاسخ به این پرسش خبرنگار روسی گفت: همیشه ذهن و تمرکز سردار آزمون در جای خود قرار دارد. همیشه می‌خواستم او  را در تیمم ببینم و توانمندی‌هایش را می‌دانستم. الان فرصت در اختیار داشتن او را داریم و از این بابت خوشحالم. سردار آزمون این شانس را دارد که گل‌های بیشتری هم بزند، زیرا تیم زنیت سن‌پترزبورگ فرصت‌های بیشتر گلزنی برای او فراهم می‌کند. این فرصت خوبی برای سردار آزمون جهت نشان دادن توانمندی‌هایش است.

سرمربی تیم زنیت سن‌پترزبورگ در ادامه به شوخی گفت: باید در تمرین بیشتر با توپ روی سردار آزمون کار کنیم. او باید تمرین گلزنی کند.

43 43

کد خبر 1245321

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =