درخشش مبارز ایرانی در مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی

مازیار الهامی کاپیتان سابق تیم ملی کاراته کشورمان که این روزها در رشته هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) به صورت جدی فعالیت می‌کند،  امروز (شنبه) در چارچوب لیگ و تورنمنت بزرگ ژاپنی WMO به رقابت‌ پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این تورنمنت ژاپنی امروز شنبه 10 فروردین ماه در کشور تایلند برگزار شد و الهامی در این رقابت‌ها به مصاف فایتر کشور میزبان رفت و حریف تایلندی خود را ناک اوت کرد. موفقیت الهامی در این رقابت‌ها باعث شد که وی به بازی‌های لیگ ژاپن دعوت شود. طبق قانون این رقابت‌ها هشت نفره برتر به لیگ اصلی ژاپن راه خواهند یافت.کاپیتان سابق تیم ملی کاراته کشورمان در وزن 90- کیلوگرم در این رویداد وارد رینگ خواهد شد.

مازیار الهامی پس از شکست حریف تایلندی خود گفت: طبق برنامه ریزی که از قبل انجام شده بود، قرار بر این بود که در نخستین بازی من به مصاف فایتر کانادایی بروم اما پس از حضور در تایلند به من اعلام کردند که قرار است با نماینده کشور میزبان مبارزه کنم! حالا برایم فرقی نداشت که با فایتر کدام کشور مبارزه کنم. خوشبختانه موفق شدم فایتر تایلندی را با یک ضربه کاری ناک اوت کنم. اینکه بتوانم در تایلند نماینده کشور میزبان را شکست دهم اتفاق بسیار مهمی است.

43 43

کد خبر 1245587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =