عضو خبرگان رهبری: خوزستانی‌ها به هشدار سیلاب توجه کنند

ایرنا نوشت: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: توجه به هشدارهای مدیریت بحران ، تعامل دستگاه های اجرایی و مردم و نیز پرهیز از تردد در ساحل رودخانه کارون از نیازهای ضروری برای مقابله با حوادث احتمالی است.

آیت ا... محسن حیدری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در استانداری خوزستان با اشاره به وضعیت فوق العاده در خوزستان افزود: این روزها مردم ما مقابل یک آزمون الهی قرار گرفته اند که باید عاقلانه با آن برخورد کنند.
وی گفت:بلایای طبیعی در هرجایی از جهان رخ می دهد و در چنین شرایطی تنها مردمی می توانند سربلند از این بحران ها خارج می شوند که عاقلانه و هوشمندانه با آن برخورد کرده و با رعایت کمال خونسردی به هشدارهای لازم مسئولان توجه کنند.
وی افزود: لازم است مردم خوزستان در این حالت فوق‌العاده، از تمامی ظرفیت های خود برای مقابله با این بحران استفاده کنند.
امام جمعه موقت اهواز ادامه داد: مردم باتوجه به هشدارهای مدیریت بحران باید توصیه ها را جدی گرفته و از تردد در ساحل رودخانه کارون پرهیز کنند تا شاهد حوادث ناگواری نباشیم.‌
آیت ا... حیدری افزود:اکنون تمامی نیروهای خدمت رسان تمرکز خود را بر روی امداد رسانی به مناطق سیل زده گذاشته و شهروندان نباید با حضور در ساحل رودخانه، تمرکز آنها را برهم بزنند.
وی گفت: استانداری خوزستان و مدیریت بحران به همراه دستگاه های اجرایی با تمام ظرفیت وارد عمل شده اند که تاکنون اقدامات خوبی برای مهار سیلاب صورت گرفته است.

64231

کد خبر 1245775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =