۰ نفر
۱۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
مرگ جوان موتورسوار در سیلاب

فارس نوشت: فرماندار مانه و سملقان با اشاره به بی احتیاطی جوان موتور سوار در گذر از سیلاب گفت: این فرد 20 ساله بر اثر سقوط در سیلاب عبوری از کنار جاده فرعی جان خود را از دست داد.

محمود رضا معموری در مصاحبه ای در بجنورد با اشاره به وقوع حادثه‌ای دیگر برای یکی از اهالی شهرستان مانه و سلمقان در پی گذر سیلاب از سطح جاده اظهار کرد: طی روز گذشته جوانی ۲۰ ساله از روستای کریک این شهرستان تصمیم برگذر از جاده فرعی سنگ‌شکن آشخانه می‌کند که عدم توانمندی و بی‌احتیاطی فرد در هنگام عبور باعث شد تا راکب براثر سیلاب عبوری جان خود را از دست دهد.

وی در تشریح این اتفاق ناگوار گفت: این فرد همراه با موتورسیکلت خود قصد عبور از مسیر غیررسمی یک مرکز سنگ‌شکن در این حوالی روستای کریک را داشته که با توجه به‌شدت آب و عدم کنترل راکب موتور، سیلاب این فرد را همراه با موتور دچار واژگونی کرده و جریان آب وی را با خود می‌برد.

فرماندار مانه وسملقان از کشف پیکر این جوان طی صبح امروز خبر داد و افزود: تلاش‌های برای یافتن این جوان از روز گذشته آغاز شد و با بررسی نقشه‌های هوایی و ایجاد موانع مختلف در مسیر رودخانه برای جلوگیری از انتقال پیکر این فرد به استان گلستان، صبح امروز با اقدامات نیروهای امدادی پیکر بی‌جان این جوان ۲۰ ساله کشف شد.

گفتنی است این چهارمین تلفات انسانی سیل و سیلاب در خراسان شمالی است که از ۲۹ اسفند و همزمان با آغاز بارش‌های سیل‌آسا در استان گزارش می‌شود.

۳ نفر دیگر چوپانانی در شهرستان مانه و سملقان بودند که هر یک در اثر گم کردن گله خود دچار سیل‌زدگی و سرمازدگی شده بودند.

۱۷۲۳۱

کد خبر 1246365

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =