۰ نفر
۱۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
آمار فوق‌العاده استقلال در بازی‌های خانگی

تیم فوتبال استقلال در این فصل به جز آن که بهترین خط دفاعی را دارد، یک آمار فوق العاده دیگر نیز از خود به جای گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم فوتبال استقلال در این فصل بهترین عملکرد ممکن را در فاز دفاعی داشته و با تنها ۹ گل خورده در پایان هفته بیست و سوم دارای بهترین خط دفاعی این مسابقات نیز می‌باشد. ضمن اینکه استقلال یک آمار عجیب هم در دیدارهای خانگی از خود به جای گذاشته است.

در این فصل تنها ۲ بار در ورزشگاه آزادی توپ از خط دروازه آبی پوشان عبور کرده که آنها در یک بازی میزبان و در یک بازی میهمان بوده‌اند تا آمار فوق‌العاده تنها یک گل خورده در بازی‌های خانگی را از خود به جای گذاشته باشند.

تنها گل خورده استقلال در دیدارهای خانگی به دیدار مقابل سپاهان در هفته دهم باز می‌گردد که آبی پوشان در بازی با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند.

سید مهدی رحمتی که این روزها با بی سابقه‌ترین هجمه انتقادات از سوی هواداران روبرو شده، رکورد ۱۰۰ درصد کلین شیت در دیدارهای خانگی را از خود به جای گذاشته است.

آبی پوشان دوبار در ورزشگاه آزادی تسلیم شده‌اند که سهم حسینی و رحمتی دو دروازه‌بان این تیم هر کدام یک گل است. دروازه حسینی مقابل سپاهان و دروازه رحمتی مقابل پرسپولیس در هفته گذشته باز شد و استقلال در هر دو بازی متحمل شکست یک بر صفر شد.

256 43

کد خبر 1246426

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =