تیرخلاص مهران مدیری به خودش و امید ایران داغدار

سخنان جنجالی مهران مدیری با موج گسترده انتقادات کاربران توییتر همراه شد، تمسخر مردم سیل‌زده، حمله به امید و... از جمله موضوعاتی بود که فعالان توییتر از جناح‌های مختلف سیاسی به آن‌ها اشاره کردند.

مهدی درستی: مهران مدیری رو به جمعیت ایستاده پیراهن یقه سفید معروفش را به تن دارد، کت و شلوار برندش را نیز. می‌خواهد حرف‌های اجتماعی بزند، پس شروع می‌کند. از گرانی و باقی چیزها تا جایی که می رسد به اینکه: «اس‌ام اس اومده در جاده بوق نزنید، یعنی به جایی رسیدیم که اگر در جاده بوق بزنیم می میریم.»

او سپس از سال ۹۷ می‌گوید. از انتقادهایش دربرنامه پایانی دورهمی سال قبل و از اینکه گفته اند در برنامه ویژه نوروز ۹۸ بذر ناامیدی نپاشد اما رو به مردم دعا می‌کند: «خدایا ما را با امید خفه کن!»

این شروعی است برای فصل جدید برنامه «دورهمی». مهران مدیری بازگشت به تلویزیون را با سوژه داغ روزهای اخیر شروع کرده. با ماجرای سیل سراسری در ایران. حرف‌های تندی به مسئولان، نیروهای امدادی، همکارانش در تلویزیون می‌زند و شوخی می‌کند با مردم اسیر در سیل و طوفان‌های اخیر. مثل آنجا که می‌گوید: «هنوز خیس از آب سیل بودند که طوفان شن شد و شدند مثل آدم آهنی‌هایی که فقط چشم‌های‌شان حرکت می‌کند.»

مشکل کجاست؟

عدم زمان شناسی، شاید مهمترین ایراد ویژه برنامه «دورهمی» باشد؛ تمام کشور درگیر یک سیل سهمگین است، دولت، هلال احمر و تمام نیروهای مسلح در کنار مردم درگیر بزرگترین حادثه طبیعی در دو دهه اخیر کشور هستند، آنوقت یک نفر خیلی راحت تمام این ارکان گرفتار رنج مردم را مسخره می‌کند و عده‌ای هم به راحتی آنتن را برایش باز می‌گذارند. اینکه او همسو با رسانه‌های ضدانقلاب، امید مردم را ناامید می‌کند پاسخش با مسوولان صدا و سیما، اما اینکه از مردم مظلوم گرفتار سیل، برای خنداندن و تمسخر، سوءاستفاده می‌کند دیگر نامش طنز و انتقاد نیست! هم جهل بر زمان شوخی کردن است و هم عدم فهم طنازی با سوژه مقدسی به نام  «مردم».

هشتگ دورهمی، هشتگ مهران مدیری!

بخش‌هایی از برنامه‌اش وایرال می‌شود و این آغاز اظهارنظرهاست، درست در شب سیزدهم فروردین: «باور کردنی نیست. ⁧#مهران_مدیری⁩ تو برنامه «دورهمی» طوفان شن و سیل و ... مسخره می‌کنه، نه مسئولان رو، نه مقصرین رو. مردمِ همه چیز از کف داده رو مسخره می‌کنه، مردم مصیبت زده رو: ‏«هنوز خشک نشده بودند که طوفان شن اومد مثل ادم اهنی‌ها تو شن غرق شده بودند فقط چشمک می‌زدند» ‏بامزه! بامزه!!»

یا نمونه هایی دیگر مثل: «بار دیگر ⁧#مهران_مدیری⁩ اثبات کرد که نه تنها درک درستی از شرایط کشور ندارد بلکه به تریبونی جهت ⁧فحاشی⁩ به دولت بدل شده است. با غم مردم صدمه دیده از ⁧#سیل⁩ شوخی می‌کند. #کشته_شدگان⁩ در سیل را به مسخره می‌گیرد و به دولت فحاشی می کند.»

این‌ها نمونه‌هایی از صدها توئیتی است که بعد از برنامه درباره «دورهمی» مدیری منتشر شد. 

کار خودشونه؟!

سه گونه توئیت و موضع‌گیری بلافاصله شکل می‌گیرد. دسته اول و خیلی محدود توئیت مثبتی است که رفتار مدیری را گفتن واقعیت‌ها عنوان می‌کند. موج دوم، آن‌هایی هستند که می‌گویند کل ماجرا یک سناریوی مدیریتی است که قرار شده با شوخی با مسئله سیل، اهمیتش را کم کند و این یک سناریوی جدید است از سوی مسئولین تا مهران مدیری سوپاپ اطمینان‌شان باشد اما موج سوم موج انتقاد از این نوع شوخی با امید مردم است.

این ایجاد دلسردی و انتقاد از مدیران رسانه ملی برای پخش چنین محتوایی که در آن با غم مردم شوخی می‌شود و گروهی در استودیو می خندند و غم مردم را به بهانه انتقاد از مسئولین به تمسخر می‌گیرند.

وقتی حتی صدای یامین پور در می‌آید

وحید یامین‌پور هم در توئیتی در انتقاد از مهران مدیری برای این برنامه می‌نویسد:«‏گیرم ما منتقد آقای روحانی و دولتش باشیم ولی با تعابیری که امشب از مجری دورهمی درباره مسوولین شنیدم، شرمسار و سرافکنده‌ شدم. ترکیبی از تحقیر و تمسخر و تزریق ناامیدی؛شک ندارم فردا برخی رسانه‌های اصولگرا پلاتوهای امشب مدیری را سردست خواهند گرفت!»

حمله به امید

اما چه می‌شود که یکباره مهران مدیری اینگونه با برنامه‌اش خود را لب تیغ می‌فرستد؟ بخش عمده ماجرا احتمالا در عدم شناخت صحیح مدیری و تیم نویسنده اش از این است که خنده گرفتن از درد مردم، آن هم درست در روزهایی که داغ‌شان فروکش نکرده، چه کار بیهوده و زشتی است. آن هم با آن ادبیات خاص مدیری در ادای واژه‌ها. جایی که حرف‌هایش در بخش «خدایا ما را با امید خفه کن» را کاربری با عکسی از پیرمردی که تا گردن در آب فرورفته پاسخ می دهد و می‌نویسد: «‌‏عکس از لبخند پر از ⁧#امید⁩ این پیرمرد رو باید کوبوند تو صورت خالی از امیدِ ⁧#مهران_مدیری⁩ که خدا می‌دونه برای هر دقیقه چقدر از مالیات همون مردم ِتحت فشار رو می ریزن تو گلوش!»

رضا نصری نیز نوشت: ««تروریسم» ریشه در واژه فرانسوی Terreur دارد.‌ یعنی عنصر اصلی آن وحشت‌آفرینی، ارعاب‌گری یا دهشت‌افکنی است. اگر بپذیریم تحریم «#تروریستم اقتصادی» است، یکی از راهکارهای مقابله با آن هم بالطبع ایجاد امید، شجاعت و مثبت‌نگری نسبت به آینده است. رسانه ملی این موضوع را جدی بگیرد. #دورهمی.»

خودت شفاف از امید بگو!

مهران مدیری در قامت یک مجری و استندآپ کمدین مسئول، یکی از دیگر دلایلی است که انتقادها را نسبت به او افزایش می‌دهد. اینکه چطور او خود را یک غمخوار مردم  می‌ داند وقتی هیچ وقت حاضر نشده شفاف درباره ابهام‌ها درباره شیوه برنامه‌سازی‌اش پاسخ دهد و یکباره وقتی اینچنین با غم مردم شوخی می‌کند، سئوال‌هایی از این دست هم برایش توئیت می‌شوند: «‏می دانید اسپانسر قبلی مهران مدیری کی بود؟ ابوالفضل میرعلی، مدیر موسسه ثامن الحجج! یکی از موسساتی که دولت بابت اعتراض سپرده‌گذارانش، ۳۵ هزار میلیاردتومان از بیت المال یعنی جیب من و شما پرداخت کرد! مهران مدیری هم الان حق دارد که با گردن برافراشته بگوید امید ما را خفه کرد»

البته در پرونده مربوط به موسسه ثامن تنها این بحث مطرح شده بود که او وامی بزرگ گرفته که اقساطش به موقع پرداخت نشده بود.

وامی که یکبار رئیس ستاد مبارزه با کالا و ارز درباره آن گفته بود: «آقایی که در تلویزیون با کت و شلوار شیک و پیراهن یقه سفید به همه مسئولین می‌تازد اول بیاید بدهی کلان بانکی‌اش را پس بدهد.»

این همان انتقادهایی بود که مهران مدیری در شروع برنامه جدیدش گفت سال قبل هم انجام‌شان داده بود. البته از دهه ۸۰ به این سمت مهران مدیری از این جنس برنامه‌ها زیاد ساخته است. برنامه‌هایی که شائبه سیاسی داشته‌اند و در آن فقط یک گروه خاص همیشه نقد شده‌اند اما حالا پرسش دیگری که در توئیت‌ها از این مجری شده، شفاف‌سازی است درباره قرارداد اسپانسرینگ برنامه‌هایش است. اینکه با چه جاهایی کار می کند، مبلغ قراردادها دقیقا چقدر است و مثلا در شرایطی که رضا عطاران چندی قبل گفته بود از وقتی پول‌های مشکوک و شبهه دار وارد سینما شده، فیلم‌هایی که دستمزد نامتعارف پیشنهاد می‌کنند را رد می‌کنم، آیا مدیری حاضر است درباره کارهای خودش در تلویزیون، سینما و شبکه نمایش خانگی شفاف‌سازی کند؟ مثلا درباره دورهمی و حتی «هیولا» که از آنتن تلویزیون برایش تبلیغ می کند. توئیت‌هایی از این دست البته فراوان بودند: «‏هنگامی صداقت ⁧#مهران_مدیری⁩ در انتقادهایش را در برنامه ⁧ #دورهمی⁩ باور می کنیم که‌: ۱.درباره اسپانسر برنامه اش شفاف سازی شود تا مشخص شودکه آیا اهداف سیاسی خاصی را دنبال نمی کند؟ ۲.انتقادها فقط محدود به دولت نشود و سایر ارکان قدرت را هم شامل شود. یا بگوید که فراتر از دولت اجازه ندارد.» توئیتی که حجت مرتجی از فعالان رسانه‌ای نوشته است و بسیاری از نمونه‌های دیگر که اینگونه مهران مدیری را برای باورپذیری گفته‌هایش دعوت به شفاف‌سازی کرده اند.

یا مانند محمدرضا باقری فعال فرهنگی که نوشت: «بگذریم از اینکه چرا باید شبکه نسیم وسط بحران، نفرت پراکنی و ترویج ناامیدی کند و امید را همسو با ضدانقلاب مسخره کند، اما ای کاش کاسب بزرگ اول مارکت، جزییات قرادادهای چرب و شیرینش را هم می‌گفت و بعد آرزو میکرد که ای کاش پارسال بود! این حرفها بر سر شاخه بن بریدن است آقای مدیر شبکه!»

چه ایرادی دارد اگر چنین چهره مسئولی در قبال جامعه که اینگونه غم مردمش را دارد، مسئولانه از شفاف‌سازی استقبال کند. از اسپانسر برنامه تلویزیونی‌اش. از میزان دستمزدش برای هر اجرا. از سر منشا پول‌هایی که می‍گیرد. از ماجرای ساخت سریال «ماه‌ تی‌تی» و حسین هدایتی که سرانجام‌شان به کجا رسید و پرسش‌های دیگری که وجود دارند تا مردم کمدین اجتماعی‌شان را مثل سال‌های جوانی‌اش بیشتر بستایند و همان طور از ته دل دوستش داشته باشند.

اگر باز ته این دعوت به شفافیت از سوی او به انتشار ویدئویی با پیراهن قرمز ختم نشود که در آن می‌گوید: «من اصلا اهمیتی به اینکه درباره‌ام چه می‌گویند، نمی‌دهم. اینکه درباره دارایی‌ام، فقرم یا مسائل مالی‌ام حرف بزنند و بخوام جواب‌شان را بدهم. این بیهوده ترین کار دنیاست.» و بعد لبخندی رو به دوربین بزند و تمام، درست شبیه به جاییکه گفت: «خدایا ما را با امید خفه کن» لبخند همراه با مکث در دوربینی داشت و حاضرین هم جیغ وکف و سوت و هورا!

دیگر توییت‌های انتقادی از سخنان مدیری در برنامه «دورهمی» به شرح زیر هستند:

یگانه خدامی در این باره نوشت: «مهران مدیری در دورهمی تیکه می‌ندازه به مسئولان بابت سیل و می‌گه:"پیامک اومده از بوق زدن در جاده‌های کوهستانی خودداری کنید.خطر سقوط بهمن.کار به جایی رسیده بوق بزنید می‌میرید." اگر شما نمی‌دونی که بوق زدن در جاده کوهستانی خطرناکه دلیل بر اشتباه متخصصان نیست!»

مهرداد خوشبختی فعال حوزه سینما نیز اینطور واکنش نشان داد: «چرا باید مهران مدیری تو اولین #دورهمی از آنتن صداوسیما تبلیغ سربال نمایش خانگیش رو بکنه؟! با چه مجوزی؟ این تلویزیون واقعا بی‌صاحب شده جالبتر اینکه پلت‌فرمی که قراره این سریال رو پخش کنه از سازمان صداوسیما مجوز نداره.»

کاربری به نام جواد نیز با اشاره به رویه طنز و نقد و نوشت: «درسته که طنز از زبان های نقد هست و این حرفا، ولی به نظرم هر نوع شوخی و جوک و دروغ سیزده و ... با سیل و بحرانهایی که همچنان در جریان هستن و مردم و افرادی که چه بی نقص و چه با نقص با این حوادث همین الان درگیرن، نهایت رذیلت اخلاقی است. #دورهمی.»

یاسین ناطقی نیز اینچنین واکنش نشان داد: «بین کمپین‌های مربوط به سیل‌زده‌ها، یه کمپین جمع‌آوری پول هم برای #مهران مدیری بزنیم؛ حقوق اجرای این فصل #دورهمی رو یکجا بدیم بهش. فقط لطف کنه برنامه رو نسازه. ما قول میدیم خودمون به مشکلات کلان فکر کنیم و بخندیم. آهنگای هیراد و جهانبخش رو هم پخش میکنیم تو خونه، دست و جیغم میزنیم.»

کاربر دیگری با اشاره به موقعیت نشناسی مدیری نوشت: «برنامه‌ای که قبلا ضبط شده و تو این وانفسا خیلی تو ذوق می‌زنه. اگه ملت فیلم‌های سیل شیراز و گلستان رو نمی‌دیدن شاید پیام‌های ستاد بحران رو باور نمی‌کردن و خدای نکرده تلفات انسانی بیشتری داشتیم.»

وحید کریمی نیز با یادآوری انواع نقد، اینچنین توییت کرد: «انواع نقد ۱-نقدی که هزینه ایجاد میکند باعث از دست رفتن شغل و موقعیت میشود و ... ۲-نقد مدل #مدیری #دورهمی که به نظر تضمین شغل و تثبیت موقعیت ایجاد میکند و آسیب مادی هم ندارد نفع مادی را خدا میداند !!#دورهمی.»

هادی حاجتمند کارگردان سینما نیز اینطور واکنش نشان داد: «برنامه دورهمی بود یا پرزنت سریال هیولا؟!؟»

کاربر دیگری نیز اینطور نوشت: «زننده ترین شوخی مهران مدیری: احتمالا از تو شکوفه ی گل های امسال لباس غرق شده ها در میاد. روشنفکر ما که تو باشی این وضع مملکت عجیب نیست.»

۵۷۲۴۳

کد خبر 1246487

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 101
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  آقای مدیری بسه دیگه فکرکنم حسابی سوبرتیلیادر شدی جمع کن این بساط خودفروشیت رو
  • IR ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
   38 30
   چرا بسه؟ اتفاقاً این نشان دهنده ظرفیت دولت آقای روحانی هست. در زمان روسای جمهور اصولگرا کسی مگر جرات انتقاد داشت؟ در دولت احمدی نژاد گرانی نبود؟ دلار 900 تومنی شش هزارتومن نشد و دوباره برگشت به 2500؟ سکه 400 هزارتومنی یک میلیون نهصد هزار تومن نرسید؟ کسی جرات حرف زدن داشت؟ من اگر یک دلیل دیگر برای رای دادن به طیف آقای روحانی و همفکرانش داشته باشدم، آزادی نسبی بیانی است که حداقل علیه خودشان ایجاد کرده اند.
  • IR ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
   23 6
   همین آقای مدیری با اون 3080 و اول مارکت به اندازه ی کافی به مردم امید واهیم "بی ام دبلیو" فروخته اند. لاتاری و کلاه برداری اول مارکت روی این ستاره مربع ها رو هم سفید کرده بود. متعجم چطور اون موقع به این مساله کمتر پرداخته میشد
  • US ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
   51 12
   مگه دروغ گفته؟؟ قیمت گوشت و مرغ و تخم مرغ و پیاز و.....رو ندیدین؟ واقعا از نظر شما شرایط خوبه؟؟؟؟
  • IR ۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
   2 9
   اشتباه منفی دادم.
  • IR ۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
   47 10
   این آدم فقط زبونش برای دولت درازه. الان نقد دولت جایزه هم داره چون دولت دلبخواه سیمای میلی سر کار نیست بعد تریپ شجاعت هم برمیداره. جرات داری از بخشهای دیگه هم انتقاد کنی؟ یا مستمریت قطع میشه
  • IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
   17 3
   هر کسی در این وادی وانفسا سنگ خودش را به سینه می زند و به دنبال منافع شخصی و کسب درآمد نامشروع برای خود و اعوان و انصار خود است !!!
 • ناشناس IR ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  خوب بود اول بسم الله تو دورهمی مدیری به مردم امیدو نشاط میداد بعد انتقاد میکرد.‌هنوز وعده خودش در مورد موزه دورهمی رو انجام نداده. وعده در موردفروش اونها و کمک به زلزله زده های سرپل. بنظرم خودش از مسئولینی که از اونها انتقاد میکنه بدقول تره. تازه براسریال هیولا تبلیغ کرد و خانم مقدمی هنرپیشه سریالش رو تو دورهمی دعوت‌کرد.
  • IR ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
   9 1
   انجام داده وسایل موزه رو فروخت و داد به زلزله زده ها
  • IR ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
   2 7
   موزه دورهمی مشکل مردمه؟! ۸۰ میلیون دارند بیچارگی رو تحمل می کنند اونوقت تو نگران موزه دورهمی شدی. برجام درختی دروغ بود برای فریب. مدیری چیزی رو میبینه که همه میبینن
 • عرشیا IR ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  وضعیت اقتصادی خراب ،قبول ... ولی از یک دلال محبت که تنها کارکرد برنامه اش رساندن بازیگران زن و مرد مجرد به همدیگر است این افاضات مضحک و مسخره به نظر میرسد ....
  • ناشناس IR ۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
   29 15
   عرشیا! حرف دل خیلی ها رو زدی؛ اگه کسی منفی میده، به جهت درک نادرستش از اوضاع هستش
 • IR ۱۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  مدیری مدتهاست دوره کارهای زیبا و بکرش تموم شده و الان تبدیل به یک سفارشی ساز رانت خور شده که از پول سیرمونی نداره! به هر طریقی هست میخواد پول بسازه و مطرح باشه!
 • IR ۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  عکس این پیرمرد هندی که یک چرخ خیاطی از اب گرفته چه ربطی به مردم سیلزده ایران دارد؟!
  • IR ۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
   20 2
   مشکل همینه که خود مردم فقط هجو ترویج می دند این عکس اصلا مربوط به سیل ایران نیست
  • NL ۰۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
   13 5
   کاربران فضای مجازی همیشه از این اشتباهات دارن گرچه تا اندازه ای غیر قابل اجتنابه
 • IR ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  43 11
  حقیقت همیشه تلخه و ما مردم هم همیشه فراری از تلخی هستیم، دوس داریم الکی دلمون رو خوش کنیم و بیخیالی طی کنیم. قضاوتتون از مدیری به خودتون مربوطه که خیلی هنرمندین تووش ولی حرفای تلخش عین حقیقته که میخواین طبق معمول ازش فرار کنین و بهش هزارتا برچسب میزنین تا رد کنین حقیقت رو
 • مهدی IR ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  47 17
  اون چیزی که مدیری مسخره کرد، امید دادن های واهی و بیخودی هست که از گوشه کنار میشنویم، حرفش این بود که امید واهی به مردم ندیم و این حرف حسابه.اتفاقا خیلی هم مردم را خنداند و از مسوولین به شکل طنز انتقادهای به جایی کرد و با مردم هم شوخی کرد. اصلا طنز یعنی همین، یعنی بزرگنمایی مشکلات و مسائل جامعه.نمیشه جوری حرف زد که نه سیخ بسوزه نه کباب.منتقدان مدیری ظاهرا با مقوله طنز آشنا نیستند.
 • IR ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  34 20
  جناب مدیری! اول وضع پولهای رانتیت قرض الپس نده و بعد موزه دورهمی ات را مشخص کن! بعد از زمین و زمان اشکال بگیر. کمتر از خود راضی و خودشیفته باشیم.
 • علی NL ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  30 13
  این اخبار شما منا یاد گزارشای ابکی بیست و سی میندازه ای زنده باد مدیری که چهره شما مدعیان ازادی بیان و ماله کش دولتا برملا کرد به همون سرنوشت کیهان دچار شدید
 • IR ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  49 9
  هی میگن امید داشته باشین وضع بهتر میشه. مگه ما چند سال عمر میکنیم .پس کی بیکاری کم میشه وضع اقتصادی درست میشه
 • IR ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  28 14
  مهران مدیری با زرنگی تمام ریاکاری می‌کند و این قابل تحمل نیست و گرنه انتقاد کردن ایرادی ندارد
 • IR ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  37 27
  خبرانلاین کاملا مشخصه که داری پاچه خواری میکنی و کامنتهاتم کاملا تابلو هست که از خودت و دوروبری هاته.باور کن اون دنیایی هم هست که بابت این خودشیرینیهات باید جواب سختی بدی.
 • مهدی IR ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  5 8
  تقریبا همه مراجع این نقد از توییتر بود که فک کنم اونم فیلتره!؟
 • AE ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  15 15
  آقای مدیری به طنز کشیدن دستورات ابمنی باعث اتفاقاتی می افتد که شما شریک حادثه و خون مردم میشوید لطفا بابت چیزی که بلد نیستی و خودت هم دست بکار نمی شوی به کمک و روحیه دادن به آنها حرف نزن چون خودت را بی آبرو میکنی
 • IR ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  23 3
  اونهایی که صدا و سیما رو میشناسند میدونند ورود بهش و گرفتن انتن از ورود به سازمان های امنیتی هم سخت تره.. پس شک ندارم امثال مدیری، جوان، گلزار توافقات پشت پرده گسترده ای با مسولین صدا و سیمای میلی دارند. ما نخبگان زیادی در حوزه رسانه و محتواسازی داریم اما سالهاست پشت در تهیه کنندگان صدا و سیما ایدهاشون خاک میخوره چون از به قول دوستان از اعضای حلقه معتمد نیستند
 • IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  8 7
  اصلامیخوام بگم تو این شرایط بحران سیل کشور چه جای خندیدن اونم با این مسخره بازیها.باید سیل گریبان خودشونو بگیره تا حال شون جا بیاد و بفهمن و درک کنن غم مردم را
 • AE ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  24 10
  این همه مطلب نوشتی که چی بشه؟ فکر کردی مردم بی لیاقتی دولت رو فراموش میکنند؟ اینقدر سنگ دولت رو به سینه نزنید
 • IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  26 14
  ایشان را در یک جمله میتوان خلاصه کرد: ابزار دیگران+ خودشیفته دچار نارسیسیسم و پول دوست
 • IR ۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  23 27
  چرا سوختی خبر آنلاین ؟ حقیقت بود حقیقت
 • IR ۱۶:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  7 10
  عجیبه یه نفر منتقد اوضاع داغون این روزامونه، اونوقت همه بهش میتازن.یا اوضاع خوبه ما نمیدونیم یا اونیکه انتقاد میکنه مهمه کی باشه.
 • IR ۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  13 7
  یعنی اگر برنامه مدیری نبود، ما الان همه به سال جدید امیدوار بودیم. مردم دارند توی فلاکت غرق می شن شما هنوز از امید حرف می زنید.
 • ناشناس IR ۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  25 9
  چرا به ایشون حمله کردین. من نگاه کردم برنامه ایشون .ایشون طعنه به مسوولینی زدن که از ایشون خواستن از مشکلات صداش درنیاید و انتقاد نکند و امید واهی به مردم بدهد . ایشون هم خیلی زیبا وسیاستمدارانه جواب این مسوولینو دادن تنها کسی که انتقاد میکنه از دولت فقط ایشونه ایشونم خفه کردین خودتونو راحت کردین لعنت بر هرکسی که از این مسوولین دروغگو دفاع کند و درود برایشون وهرکسی که از مردم حمایت میکنه
 • IR ۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  17 24
  عالی بودی مدیری
 • IR ۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  10 5
  یه پا رجانیوزی شدین واسه خودتون. بسه دیگه مجیزگویی دولت روحانی.
 • US ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  16 14
  مهران مدیری یه ادم نون به نرخ روز خوره.اینو من سالهاست که فهمیدم وسالهاست که برنامه هاشو نگاه نمیکنم.
 • جمشید IR ۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  18 8
  حالا اینایی که توییت زدن کی هستن؟ من که هیچ کدوم رو نشناختم. درست گفت بنده خدا. چرا شما ناراحتین این همه؟
 • IR ۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  12 4
  باز همه شدن کارشناس و قاضی؛جرات میدن به خودشون سریع و با اولین برنامه در مورد همه چی نظر بدن و قضاوت کنند،وای از این مردمی که چشماشونو بستن و خوبیها رونمی بینند و ادعا میکنند همه چی رو بهتر از همه تشخیص میدن.
 • AO ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  11 5
  .... فعلا همین دولت و مجلس رو میشه ازشون انتقاد کرد و لا غیر
 • IR ۱۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  24 8
  حالا که مهران مدیری از شماها انتقاد کرد بده شد؟ مگه رئیس جمهور نمی گفت ما نقد می پذریم ...چی شد پس؟ فقط باید ازتون به به چه چه کنند؟
 • IR ۱۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  34 3
  شما بخواهید کسی را خراب کنین حتی حاضرین خود زنی هم بکنین تا طرف خراب بشه.حالا خوبه صدا و سیما تحت کنترل خودتونه و اسپانسرهاش با ترامپ قرارداد نمیبندن بلکه با مدیران ارزشی شما قرارداد میبندن.چرا نمگین مدیر ثامن الان کجاست و پولهایی که خورده و برده کجاست.کار به جایی رسیده که یامین پور معلوم الحال هم ....شما هم دست از عوامفریبی بردارین و مثل دین با شرافت مردم ابزاری برخورد نکنین
 • IR ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  51 7
  خیلی از مدیری خوشم نمیاد ولی حرفهایی که زد عین واقعیت بود. قیمتها انقدر بالاست مخصوصا لوازم الکتریکی که نمیشه الکی امید داد! امید به چی واقعا!؟ چی میگید اصلا شما امیدیها؟
 • جواد IR ۱۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  12 7
  برا این جماعت متاسفم که طوطی وار واسه خزعبلات این آدم عوامفریب سوت و کف میزنن..............
 • IR ۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  48 8
  حرفاش درست بود
 • بهزاد CA ۱۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  1 3
  مهران جون ، اول مارکت جون دانلود میکنیم اونم غیر قانونی تا حالتون جاش بیاد
 • کدخدا US ۱۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  0 25
  مدیری هم یکی مثل خود شما
 • CA ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  8 17
  گروهی ...هم داخل سالن نشستن و کاملا بدون فکر فقط کف میزنن و میخندن.
 • IR ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  29 4
  ما ملت حزب بادیم... مگه دروغ داره میگه؟؟؟ حرفاش عین حقیقته و زمانش هم دقیقا همین الانه
 • IR ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  6 6
  مدیری دست از این حرف های عوام فریبانه بردار تو بیا انسانیت و مردم دوستی رو از رامبد یاد بگیر البته دیگه تاریخ مصرف آدمایی مثل تو تموم شده
 • AE ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  10 4
  برنامه دورهمی را کامل دیدم، خیلی خوب بود، هم خبرنگاری که تا گردن در آب برای تهیه گزارش رفته بود، هم مسولینی که برای عکس یادگاری به اب زدند و هم اون مسولی که برای آب درمانی به فرانسه رفته بود را به سخره گرفته بود، کجاش غلط بود؟ از رفتار نسنجیده مردم در مواجه با بلایای طبیعی صحبت کرده بود، کجاش دروغه و...؟
 • GT IR ۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  12 6
  جمع کن خبرانلاین! خودتو و جهت‌دادنهای معین و کژبازنمایی اطلاعاتی که به خورد مردم میدی.. از چیِ دولت و کلیت مدیریت حال‌حاضر داری دفاع میکنی؟ در ضمن سخن از امید زدن برای خبرآنلاین با خط‌مشی بنیادی و نحوه ویژه پوشش رویدادها از شما از حد شوخی و مضحکه هم فراتره!
 • IR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  25 6
  اینایی که پستاشون رو گذاشتی یه مشت ........... نکنه خودتم یکی از همونایی . این جملت منو کشته: کار به جایی رسید که صدای یامین پور هم!!!!!!!!!!!!!!!! در آمد!!.خدا شفا بده.
 • ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  23 2
  خبرآنلاین ایکاش خودت هم شفاف سازی کنی و بگی چرا تو این وضعیت با افرادی مثل بادامچیان، آزاده نامداری، چرخنده، محمود کاشانی، ... مصاحبه میکنی، اسپانسورهای وزین سایت شما کی هستند، فساد فقط این فرد یقه سفیده؟!!! یا همتون میاید با پیرهن قرمز جلوی ما لبخند میزنین ؟!!
 • ایرانی IR ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  8 11
  جدای از این قضایا ، بنده زمانی طرفدار کارهای آقای مدیری بودم ولی از وقتی همکارهای قدیمی و پیشکسوت های دنیای تصویر از دست ایشان نالان شدند ، دیگه از این اقای به اصطلاح سلبریتی ، ذره ای رضایت ندارم و از کارهاش مثل سابق لذت نمی برم . واقعا نمیشه ایشون رو کنار هنرمندان بزرگ این سرزمین قرار داد.
 • حسین IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  27 6
  والله حرفاش که عین واقعیت بود . امید کاذب سم است . عجیب است که خیلی ها معتاد این سم شده اند .
 • علی IR ۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  27 7
  اقا همه بیان تشکر کنن خوشتون میاد الان یعنی تو این بحران زیر ساخت شهری که تو هیچ شهری حتی یه سیستم فاضلاب ساده ام نیست بیاییم مدال بدیم به مسءولین چرا هیچ وقت پیش بینی نمیشه هیچی ول کردن مملکتو به امان خدا اخرشم میگن همه بیان تعریف کنن ازمون خوب کاری کرده اقای مدیری بیان جوابگو باشن به خاطر کم کاریا شون
  • IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
   4 28
   خودت هم نفهمیدی چی گفتی
 • IR ۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  6 11
  اسمش شبکه دولتیه. این شبکه بسیار خصوصی تر از خیلی شبکه های خصوصیه برای پاسخ نیازهای شخصی بعضی از افراد مثل ایشان. نمونه اش همین تبلیغات فیلم خانگی خودش. غیر از اینه. از پول بیت المال باید هزینه های تبلیغاتی بعضی افراد تامین بشه. از پول همین بندگان خدایی که خانه هایشان را سیل برده و اکنون معلوم هم نیست کی و چه زمانی زندگی برایشان به حالت عادی بر میگرده. ولی انگار هیچوقت هیچ حقیقیتی قرار نیست به گوش هیچ کسی برسه. دورهمی همچنان ادامه داره و همین آش است و همین کاسه و بازارر مکاره بعضی آقاها...................
 • IR ۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  9 8
  دیکتاتوری در حال رسوخ به عمق وجود همه ی ماست. ای کاش به جای کوباندن مهران مدیری به خاطر انتقاد هاش یا غرزدن هاش به دولت، به این اعتراض کنیم که چرا از بقیه ی نهاد ها نمیشه انتقاد کرد.
 • IR ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  13 4
  اگر میشد با حرف زدن امید کرد که خود مقامات باید میتوانستند اینکار را بکنند. امید وقتی بوجود میاید که مردم عملا احساس کنند معیشت، مسائل اجتماعی و غیره در حال بهبود هستند.
 • بی نام IR ۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  6 12
  اتفاقا تیر خلاص زد به شما حامیان دولت ناامید!
 • IR ۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  6 6
  چند بار گفته ام ولی شما سانسورچی ها خیلی کمتر از آنید که منعکس کنید. یک عده بزک کرده مزدور نان به نرخ روز خور شدند مثلا مجری و آلت دست رسانه میلی برای فریب مردم. متاسفم برای اونهایی که پای این مزخرفترین رسانه می نشینند
 • IR ۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  7 7
  فرافکنی و جوگیری ممنوع. انتقادهای کاملا بجایی بود.
 • محسن IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  8 7
  شما از کی رانت میگیری که یه طرفه نوشتی مطلبتو؟ یعنی یکی نبوده از مدیری حمایت کنه؟ شما هم با این نوع مطلب نوشتن باعث بی اعتمادی به خودتون میشید
 • IR ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  18 12
  بیخود از طرف مردم حرف نزنین مردم مهران مدیری رو قبول دارن و خودشون بهتر تشخیص می دن چی توهین به اوناست... توهین رو مسئولینی می کنند که برای ریاکاری جلوی دوربین می رن توی آب
  • IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
   9 5
   دوست من مگر مهران مدیری جز کپی کردن برنامه های طنز خارجی چه تخصص خاصی داره که باید قبولش داشت یا قبولش داشته باشن؟!!! صاحب نظر و تحصیلکرده در علوم سیاسی، جامعه شناسی، اقتصاد یا مدیریته؟ در مجامع بین المللی جایگاهی داره؟ تا حالا کار بشر دوستانه یا فعالیت ملی مردمی خاصی در جهت منافع عمومی انجام داده؟!!!. قبول داشتن آدمها مهم نیست اما خوب با یه شاخصی باید باشه. ایشون رو در کار طنز در سطح صدا و سیمای ایران قبول داشته باشید، ایرادی نداره اما با چه شاخصی این فرد رو برای اعلام نظر در مسائل سیاسی و اجتماعی قبول دارید؟. من علیرضا قربانی را در موسیقی بول دارم، اگر نظری در این حوزه بدهد بی کم و کاست می پذیرم اما قرار نیست اگر دیدگاه سیاسی اجتماعی هم مطرح کرد، سینه سپر کنم که قبولش دارم و نباید کسی دیدگاهش را نقد کند.
 • IR ۲۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  8 16
  تقصیر مدیری نیست تقصیر اونهایی هست که به امثال این ادم انتن میدن.الحق و والانصاف که مصداق عینی مرد هزارچهره ایی است که نقششو بازی کرد.
 • IR ۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  5 8
  هر چند از نظرات و مثبت منفی ها معلومه که کامنتم اتمالش کمه تایید بشه اما گفتنی رو باید گفت یا نوشت!! کاش همه کار خودشون رو درست انجام میدادن. البته که مدیری 100 نمیگیره اما 90 میگیره، بقیه چی؟ هر کی کار خودشو درست انجام بده، ایشون داره به طبان طنز انتقاد می کنه، مسئولان هم به کار خودشون برسن بهتره که نمی رسن.
 • IR ۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  13 32
  مدیری خیلی وقته برای مردم تمام شده
 • عرفان IR ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  12 10
  این نظر شما سایت وابسته به دولت هست،لطفا تیتر کلی و مردمی نزنید،مردم کاملا هم طرف مهران مدیری و انتقادهای به جاش هستن،با شهامت و درست همه چی رو گفت و هیچ تمسخری هم مردم رو نکرد،خواهشا پشتیبانی کورکورانه از دولت را کنار بذارید و در کنار مردم باشید
 • IR ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  13 9
  خبر آنلاین... لطفا واقعیتهای جامعه رو منکر نشید و صرفا چون در سمت و سوی دولت هستید هر کسیو که انتقاد میکنه بمباران نکنید...
 • پيمان IR ۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  12 9
  حالا شما چرا داريد آتيش ميگيريد يكي داره منطقي به سوء مديريت تو كشور نقد ميكنه؟
 • IR ۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  11 10
  مشخص شد که کار مدیری درست بوده چون افراد زیادی از بچه های بالا بدجور دردشون گرفته
 • IR ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  8 9
  دیگه یکم زیادی شلوغش کردید که انگار خنجر فرو کرده. بوی غرض ورزی بیشتر میاد
 • mansor FR ۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  17 12
  تعداد محدودي حرفهاي مديري را بيان حقيقت دانسته اند؟ من از مناطق سيل زده حرف هاي مديري را حرف خودم ميدانم. ماله کشي حاميان دولت تا کي و کجا؟ زنده باد مديري! ان شا الله تا 1400 بيشتر از 24 ساعت طول نکشه!
 • IR ۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  21 14
  اینهم شده مثل بابک زنجانی اون به طریقی از درد مردم پول در آورد این مردک هم اینجوری جیره خور رانت خور با لباسهای چند میلیونی میخواد بگه همدرد مردمه
 • IR ۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  14 6
  به به میبینم که خبرآنلاینم داره خط خاصی از انتقاد و پیش میگیره، خوشمان باشد که رسانه ها روز به روز محدود تر میشن!
 • IR ۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
  12 13
  مهران مدیری از دل مردمه و حرف دل مردم رو میزنه. میدونم چاپ نمیکنی
 • IR ۰۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  5 14
  تریبون برنامه های سرگرم کننده نظیر دورهمی باید به جای سلبریتی هایی نظیر مدیری در اختیار متفکران متعهد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی باشد
  • LK ۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
   5 1
   تعریف شما از سرگرمی آخه با مردم واقعی فرق داره. همه با دیدن سخنرانی مذهبی و نوحه خونی و عزاداری سرگرم نمیشن
 • IR ۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  12 8
  در این که حرف دل مردم رو زده هیچ شکی نیست، مگر اینکه با این که وضع مالی خودش خوبه و یا با چندتا شوخی خاصش مشکل داشته باشید. اصلاً مگر مهران مدیری اسمی از دولت و قوه مجریه آورد؟!! داستان همون انداختن فحش و برداشتن اون توسط صاحبش که نیست؟!
 • علی IR ۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  10 5
  نمیشه یه طرفه به قاضی رفت و تلاش امدادگرانو و مسولانی که این مدت زحمت کشیدن نادیده گرفت و گفت هیچ کاری نشده... خود آقای مدیری که انتقاد میکنه چه کار کرده؟؟ انتقاد همیشه راحترین راه...
 • عماد IR ۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  13 7
  تراوشات ذهنی خودتون رو از دهان مردم بیان نکنید. مردم اگر منتقد هستند بخاطر بی مدیریتی دولت است. چه برنامه دور همی باشه چه اوضاع و احوال مردم .
 • IR ۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  12 20
  این مهران مدیری چقدر دیگه پول بگیره سیر میشه میره کسی میدونه
 • محسن زائری IR ۰۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  12 7
  حرف درست رو از هر کس که باشه باید پذیرفت! به نظر من که دروغ نگفت . اینکه همه میگن ای کاش پارسال بود دروغه؟! سوء مدیریت نشده تو سیل؟! چرا همه چی رو میخواین مصادره به مطلوب کنید؟
 • IR ۰۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  10 6
  سرتون رو مثل کیک تو برف نکنید واقعیت ها رو بپذیرید و باهاش دست و پنجه نرم کنید امید واهی خودش بدتر از ناامیدی هست ، من خودم پیک بودم روز دوازده فرودین که شب شد سیل تو خیابون های تهران اومد من یه مسئول مدیریت بحران تو جاده ها ندیدم مدیریت کشور ما نوش دارو پس از مرگ سهرابه
 • IR ۰۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  11 6
  برای من قسمت ترسناک اون مردمیه که تحت هر شرایطی هم عقیده و هم نظر کف و جیغ و سوت میزنن، یعنی یه نفر اون وسط مخالف نیست با این حرفاش؟
 • فرزاد US ۰۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  13 12
  چرا الکی جمع میبندین من بعنوان مردم ایران خیلی حال کردم از حرفاش ، لطفا جو رسانه ای الکی ندید بذارید حداقل تو این مملکت یکی انتقاد کنه یا اینکه نظرتونه همه خفه خون بگیرند؟ مدیری حرف درست و در زمان درست زد کاسبان تحریم و امید و برجام و اینا همه متحد سدند
 • حمید IR ۰۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  9 6
  سلام و خسته نباشید دستتون درد نکنه در مورد آماده کردن این مقاله. اینا همشون از حمایت مردم ، گنده میشن بعد فکر میکنن خبریه
 • خیبری GB ۰۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  16 9
  حالا این توئیتر های کی است ردیف کردی خبر انلاین ؟؟؟ چیه دیگه مدیری براتون نون و اب نداره ؟؟ مدیری دروغ میگه مدیری بد چرا به سایر دولیتری ها چیزی نمی گویید ؟؟ چرا پرستوئی که صدا سیما را تحریم کرد خوب است ولی مدیری بد است معیار های متناقض دولتی ها را کجای دلمان بزاریم ؟؟ مدیری دروغ میگه گل و لای تا زانو هم دروغ میگه ؟؟ قطع ارتباط جاده به درک قطع موبایل هم دروغ میگه ؟؟ بزارید این مدیری برای مردم بماند نبندید دهان ها را نشکنید قلم ها را ...
 • ایرانی IR ۰۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  6 7
  شما بهتری قطعاً خبر‌آنلاین!
  • IR ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۷
   1 3
   خبرآنلاین که مدتهاست خودش رو فروخته! فقط کافی قیمت مناسب پیشنهاد بدی و اون رو در اختیار بگیری.
 • حسن IR ۰۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  12 7
  مدیری زیرک است واز صدا وسیما هم انتقاد می کند اما کسی متوجه ان نیست .
 • IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  7 1
  ننگ ما ...
 • رضا IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  14 7
  خداروشکر دیدم اکثرا طرفدار مدیری بودن نه طرفدار امید فروخته شده خبر آنلاین اشتباه کردی اشتباه رفتی و در این اشتباه با اصرار خودت رسوای تاریخی میشوی
  • IR ۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
   7 1
   زرت و پرت یامفت!
 • پیروز IR ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
  10 0
  مهران با زیرکی از نفرت هیستریک مدیران رسانه میلی علیه دولت استفاده کرد و با قایم شدن پشت انتقاد از دولت کل نظام را با ادبیاتی مشابه ادبیات گروهک های معاند نظام به مضحکه کشید و پیامش را به عمق لایه های هدفش رسوند در حالیکه مدیران ابله رسانه میلی سرمست از تکه های کلامی مدیری بودند زیرکتر هایی مثل یامین پور دستش را خوندن و برا همین جلو بازپخش گرفته شد.
 • IR ۰۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
  5 6
  مدیری هم راه را گم کرده یا نون به نرخ نون میخوره ! عوامفریب و... شده
 • نوید IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
  33 4
  مقاله ای پر از عقده های شخصی و نفرت و کینه با شاهد مثال هایی تز افرادی نه سرشناس ،بلکه معلوم الحال و کینه پرور ،که بقول معروف چون دستتون به آش نرسیده،دارین عقده خالی میکنید.مطالبی که نوشتی خیلی کودکانه بود و بقول معروف میخاستی از مخاطب اشک بگیری...البته از شما و امثال شما هم انتظار دیگری نیست...
 • پرستو IR ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
  18 4
  رسانه ضد انقلاب یعنی چی.. مدیری حقیقت رو گفته و فقط مدیران بی لیاقت ما رو مسخره کرد و خیلی هم کار خوبی کرد..
 • IR ۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
  3 2
  آفرین