۰ نفر
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
استقلال با آه و حسرت به الهلال رسید

استقلال پس از شکست برابر پرسپولیس نتوانست از سد سایپا بگدرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از جام حذفی این بار رویارویی با سایپا رویاهای قهرمانی در لیگ برتر را از استقلال گرفت تا شفر و شاگردانش در بدترین شرایط روحی روانی بازگشت به آسیا را تجربه کنند. از دست رفتن دو جام داخلی باعث می شود تا انتظارات از این استقلال در آسیا بیشتر از قبل شود آن هم در شرایطی که شروع آبی ها در گروه مرگ چندان خوب نبود.

یک شکست برابر الدحیل در دوحه و تساوی برابر العین در تهران باعث شد تا استقلال در روز سوم بازی ها مقابل الهلال صدرنشین قاطع گروه مرگ چاره ای جز اعاده حیثیت و برتری نداشته باشد چون در غیر این صورت عملا باید وداع زودهنگام از لیگ قهرمانان را نیز به کلکسیون ناکامی هایش اضافه کند.

کار برای استقلال با توقف بی موقع امروز برابر سایپا بسیار دشوارتر از هر زمان دیگری شد چون اردوی این تیم تحت تاثیر آه و حسرت هایی قرار گرفت که در دو بازی اخیر لیگ بر آسمان این تیم سایه افکند. از اتفاقات دربی 89 تا حسرت هایی که مقابل سایپا با از دست رفتن یک به یک موقعیت ها رقم خورد، تیم پرستاره استقلال را در بدترین شرایط قرار داد تا مقابل الهلال با آه و حسرت و نه با نشاط و شادابی به میدان برود.

در این برهه حساس قطعا کار برای وینفرد شفر و دستیارانش از هر زمان دیگری دشوارتر و حساس تر خواهد بود چون استقلال با ناامید شدن از دو جام داخلی حالا باید در رقابت های آسیایی از اعتبار خود دفاع کند بلکه کمی از دلخوری هوادارانش بکاهد، طرفدارانی که مقابل سایپا کاسه صبرشان لبریز شد و شعار سر دادند. استقلالی که با آه و حسرت همین طور ناکامی به الهلال پرقدرت و پرستاره رسیده است دوشنبه شب در ابوظبی یکی از آزمون های مهم و حیاتی سال های اخیر را پیش رو دارد و باید از این ازمون سربلند بیرون بیاید تا ...

256 43

کد خبر 1246622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =