ماموریت سخت ۲ بازیکن برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس

مدافعین راست و چپ پرسپولیس کار سختی برای اضافه شدن به ترکیب اصلی برانکو ایوانکوویچ دارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اگر یک فصل و نیم گذشته محروم بودن از نقل و انتقالات و کمبود بازیکن برای برانکو ایوانکوویچ دردسرساز بود، در نیم فصل دوم سرمربی کروات قرمزها مهره های زیادی برای استفاده در ترکیب خودش دارد.
بعد از مصدومیت حسین ماهینی در دربی رفت و تا پیش از شروع نیم فصل دوم، وضعیت سمت راست پرسپولیس خیلی خوب نبود تا اینکه مهدی شیری به ترکیب اضافه شد. در سمت چپ هم همین وضعیت وجود داشت.

مصدومیت انصاری در فینال لیگ قهرمانان موجب فیکس شدن شایان مصلح شد. فیکس شدنی که با نگرانی بابت از دست دادن این بازیکن هم همراه بود. نگرانی مصدوم شدن مصلح بی مورد نبود. چراکه این بازیکن هم چند وقت پیش اسیر مصدومیت شد. البته با این تفاوت که این بار برانکو گزینه ای به نام محمد نادری برای گذاشتن در ترکیب داشت. نادری و شیری به ترتیب در سمت چپ و راست خط دفاعی پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشتند.

اوج کار این دو بازیکن در دربی چند روز پیش بود که نشان می داد هم برانکو و هم طرفداران از عملکرد دو مهره جدید رضایت دارند. همین باعث شده کار شایان مصلح و حسین ماهینی که بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت به تمرینات برگشتند برای بازگشت به ترکیب سخت باشد. البته که پیش بینی می شود برانکو در مقایسه با مصلح به حسین ماهینی راحت تر میدان دوباره دهد.

252 257

کد خبر 1246638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =