۰ نفر
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
غایبین استقلال برای دیدار مقابل الهلال

فارس نوشت: تیم فوتبال استقلال 5 بازیکنش را در دیدار آینده مقابل الهلال در اختیار نخواهد داشت.

تیم فوتبال استقلال روز گذشته مقابل سایپا به تساوی رسید تا آبی پوشان بدون برد در سال جدید برای دیدار با الهلال خود را آماده کنند اما شرایط این تیم بعد از 2 بازی ابتدایی در سال 98 چندان مساعد نیست.

از اردوی آبی پوشان خبر می رسد ووریا غفوری به دلیل مصدومیت به بازی با الهلال هم نخواهد رسید و ممکن است این تیم را همراهی نکند.

از  سوی دیگر روزبه چشمی دیگر مصدوم استقلال است ولی به احتمال فراوان این بازیکن می تواند با استقلالی ها راهی کشور قطر شود. اللهیار صیادمنش هم با پایان مصدومیت مشغول کار بدنی است و در صورتی که مشکلی نداشته باشد می تواند با آبی پوشان راهی قطر شود.

محمد دانشگر نیز با پایان دوران آسیب دیدگی مشکلی برای همراهی استقلال نخواهد داشت و احتمالا او به ترکیب تیمش بر می گردد.

طارق همام دیگر بازیکن استقلال است که در بازی با الهلال غایب خواهد بود. این بازیکن البته در تمرینات تیمش شرکت کرده ولی به مسابقه روز دوشنبه نمی رسد.

محسن کریمی هم یکی از غایبان استقلال در بازی با الهلال است که بعد از این بازی در تمرینات تیمش شرکت خواهد کرد. عضله این بازیکن دچا گرفتگی شده است.

آخرین غایب استقلالی ها در دیدار با الهلال فرشید باقری است که البته هنوز تصمیم نهایی در مورد این بازیکن گرفته نشده است. باقری فعلا از حضور در تمرینات محروم است و احتمالا به بازی دوشنبه نمی رسد. مهدی قائدی هم که روز گذشته از حضور در تمرینات استقلال محروم شده و با این شرایط استقلال مثل تمامی بازی های این فصل 3-4 بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت.

252 257

کد خبر 1246767

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =