ارسال دومین محموله کمک‌های شرکت آبفای استان زنجان به مناطق سیل‌زده

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: دومین محموله کمک های شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به مناطق سیل زده غرب کشور ارسال می شود.

به گزارش خبرآنلاین، علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: دومین محموله تجهیزات آبرسانی شرکت آبفای استان زنجان برای مناطق سیل زده در غرب کشور شامل ۲ کامیون تجهیزات آبرسانی و لوله های فولادی به استان ایلام ارسال خواهد شد.

وی افزود: پیش از این نیز یک محموله ، لوله های آبرسانی به مناطق سیل زده ارسال شده بود و شرکت آب و فاضلاب استان زنجان این آمادگی را دارد تا کمک های بیشتری به حادثه دیدگان سیل در کشور ارسال کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: برای امداد و آبرسانی سیار در مناطق سیل زده نیز اعلام آمادگی کرده ایم که در صورت اعلام نیاز نسبت به اعزام اکیپ حوادث ، امداد رسانی و یا آبرسانی سیار در مناطق سیل زده اقدام خواهد شد.

این مسئول اظهار داشت: شرکت آبفای استان زنجان بر اساس آمادگی همیشگی که دارد همواره در صحنه های امداد و خدمات رسانی به مناطق حادثه دیده در کشور جزو دستگاه های پیشتاز استان بوده و اکنون نیز بر اساس تمهیدات اندیشیده شده آمادگی دارد تا کمک های خود را در سطح قابل قبول و اسرع وقت به مناطق خسارت دیده از بارش های اخیر ارسال نماید.
۴۶
کد خبر 1247473

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =