هیچ مشکل امنیتی در مناطق سیل‌زده وجود ندارد

فرمانده نیروی انتظامی گفت: با همت و تلاش شبانه روزی سبزپوشان ناجا برای تامین نظم و امنیت، تاکنون هیچگونه مشکل امنیتی در مناطق سیل زده کشور گزارش نشده است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ناجا، سردار حسین اشتری روز یکشنبه در نشست عمومی فرماندهان، روسا و مدیران ارشد حوزه مرکزی ناجا اظهار داشت: ولایت مداری، روحیه جهادی و انقلابی و مردم داری از عوامل و مولفه های اساسی در موفقیت های ناجا هستند و همواره باید با توسل بر این مولفه ها به دنبال ارتقای دستاوردهای سازمانی و رضایت مندی مردمی باشیم. او با تأکید بر اینکه امروز یکی از نیازهای اساسی جامعه توجه به رونق کسب و کار، تولید و معیشت مردم است، افزود: انصافا مردمان بسیار خوبی داریم و این مردم همواره پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب به اثبات رسانده اند؛ به طوری که در 22 بهمن سال 97 به رغم وجود برخی مشکلات اقتصادی، شاهد خلق حماسه و راهپیمایی تماشایی مردم بودیم. باید قدردان چنین مردمی باشیم.

سردار اشتری با اشاره به نقش محوری نیروی انتظامی در تحقق شعار سال عنوان کرد: برای تحقق شعار سال و رونق تولید و کسب و کار نباید صرفا به بنرزنی، تابلونویسی یا در حد شعار، اکتفا کنیم بلکه باید با همه ظرفیت به میدان رونق تولید کشور بیاییم. سردار اشتری با اشاره به راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی نیز گفت: شناسایی و دستگیری مخلان اقتصادی همواره یکی از راهبردهای اساسی نیروی انتظامی بوده و همه شاهد بودند که همزمان با نوسانات اقتصادی به ویژه در حوزه سکه و ارز، به همت سبزپوشان ناجا مفسدان اقتصادی شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

او ادامه داد: از طرفی نیروی انتظامی برای حمایت از تولید ملی با همه توان و ظرفیت به میدان مبارزه با قاچاق کالا و ارز آمد و این روند به جد ادامه دارد. فرمانده ناجا گفت: با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی قطعا با جدیت بیشتری با هرگونه ناامنی در حوزه اقتصادی برخورد می کنیم و اجازه جولان به مفسدان اقتصادی و سودجویان و قانون شکنان را نخواهیم داد.

۴۲۲۳۸

کد خبر 1247519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =