ایران نوشت:شامگاه دوشنبه 27 اسفند مرد جوانی به‌همراه پسرش به اداره پلیس رفت و از مردانی شکایت کرد که پسرش را قربانی نقشه سیاهشان کرده بودند.

 پسر 12 ساله به مأموران گفت: دلم می خواست برای روز چهارشنبه سوری ترقه داشته باشم، اما پول نداشتم. به همین دلیل به سراغ چند دستفروشی که در بساط شان ترقه داشتند رفتم تا از آنها ترقه مجانی بگیرم اما اغلب آنها با درخواستم مخالفت کردند تا اینکه یکی از فروشندگان ترقه قبول کرد تا به من ترقه مجانی بدهد. اما گفت ترقه هایش در انباری قرار دارد که انتهای پارک است. پس از آن به همراه او به انتهای پارک رفتیم که با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد هم داخل یکی از دستشویی های پارک حبسم کرد. لحظاتی بعد هم دوستش به سراغم آمد و مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.
با طرح این شکایت و توضیحات پسر نوجوان ، بازپرس سهرابی از شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران دستور شناسایی و دستگیری دو دستفروش شیطان صفت  را صادر کرد.چند روز بعد کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران با توجه به اطلاعات پرونده  و تحقیقات شان موفق شدند هویت یکی از متهمان را شناسایی و او را دستگیر کنند.
متهم هم پس از دستگیری گفت: همدستم کارتن خواب است و از محل زندگی او خبری ندارم. آن شب وقتی فهمیدم که دوستم پسری را در داخل دستشویی حبس کرده وسوسه شده بودم به سراغ پسر 12 ساله رفتم و او را مورد آزار و اذیت قرار دادم.
با اعترافات متهم، تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت برای دستگیری همدست او ادامه دارد.

23302

کد خبر 1247785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =