۰ نفر
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
 ۵۱ کیلوگرم تریاک در دورود کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان دورود گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه با قاچاقچیان مقدار ۵۱ کیلوگرم کشف شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، سرهنگ نبی اله قاسمی در گفتگو با خبر آنلاین گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در پی کسب خبر مبنی براینکه اشخاصی به هویت معلوم قصددارند مقدار قابل توجهی موادمخدر از نوع تریاک را با خودروی سواری پژو به شماره معلوم وارد شهرستان نمایند بلافاصله با هماهنگی مقام محترم قضایی وارد عمل شدند. 

ایجاد تور ایست و بازرسی در محور اصلی ازنا به سمت دورود

سرهنگ قاسمی اظهار کرد:مامورین با ایجاد تور ایست و بازرسی در محور اصلی ازنا به سمت دورود و با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در یک عملیات مشترک خودرو را شناسایی و متوقف نمودند و در بازرسی از این خودرو مقدار ۵۱کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که در خودرو جاسازی شده بود کشف و سه نفر متهم را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دورود با بیان اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع تحت رسیدگی می باشد ،موفقیت پلیس را در گرو همکاری و همراهی مردم با پلیس دانست و افزود : مبارزه با توزیع کنندگان موادمخدر به منظور کاهش آسیب های اجتماعی از اولویت های اصلی، همیشگی و مطالبات به حق مردم است.

۴۶

کد خبر 1248069

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =