پیام‌تبریک دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به تولیت آستان قدس رضوی

تسنیم نوشت: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی به تولیت جدید آستان قدس رضوی، انتصاب وی را تبریک گفت.

سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین مروی به تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت که مشروح پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج شیخ احمد مروی

سلام علیکم

حسن اعتماد رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» و انتصاب شایسته جنابعالی به منصب رفیع خدمت به آستان حضرت علی بن موسی الرضا «ع» را صمیمانه به آن برادر و اندیشمند ارجمند تبریک عرض می‌کنم.

مضجع  شریف و حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا «ع» به عنوان مرکز معنوی میهن عزیزمان، همواره منشاء فیوضات الهی و نفحات رحمانی در ایران اسلامی بوده و به همین اعتبار؛ کارکرد فرهنگی و تربیتی آن مجموعه معظم بسیار مهم بوده است.

همچنین حرم مطهر عالِم آل محمد«ع» دارای ظرفیت نامتناهی و پایان ناپذیر در عرصه فرهنگ، علم و فناوری است که شورای عالی انقلاب فرهنگی آمادگی دارد تا بر اساس رهنمودهای ابلاغ شده از جانب رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» و اسناد راهبردی این بخش‌ها، مدیریت آستان قدس رضوی «ع» را برای گسترش و تعمیق فعالیت‌های فرهنگی و علمی یاری کند.

ضمن عرض تبریک مجدد و آرزوی توفیقات الهی برای آن برادر ارجمند در آن منصب  تولیت آستان قدس رضوی «ع»، توفیقات مستمر الهی برای جنابعالی در مسیر اعتلاء و پیشرفت فعالیت‌های آستان قدس رضوی «ع» را خواستارم.

سعید رضا عاملی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی

۲۳۲۱۲
 

کد خبر 1248090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =