فلاحت‌پیشه: اقدام‌متقابل ایران دربرابر آمریکا تا ساعاتی دیگر اعمال می‌شود

رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: دو راه برای این اقدام وجود دارد که راه اول آن قانون مصوب مجلس بوده و دولت را ملزم به اقدام متناسب با سیاست‌های آمریکا می کند که باید سریعا صورت بگیرد.

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از خبرگزاری‌ها، رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: ما منتظر اقدامات دولت هستیم.

حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در واکنش به تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی آمریکا اظهار کرد: در کمتر از چند ساعت اقدام مقابله به مثل جمهوری اسلامی ایران با این اقدام آمریکا صورت خواهد گرفت و نظامیان آمریکا در منطقه در فهرست گروهک‌های تروریستی و در کنار داعش قرار می‌گیرند.

وی افزود: دو راه برای این اقدام وجود دارد که راه اول آن قانون مصوب مجلس بوده و دولت را ملزم به اقدام متناسب با سیاست‌های آمریکا می‌کند که باید سریعاً صورت بگیرد.

فلاحت پیشه تصریح کرد:  اگر این اقدام دولت متناسب با اجرای قوانین نباشد مجلس برای تصویب یک طرح دو فوریتی که فراتر از مصوبه دولت است اقدام خواهد کرد لذا ما منتظر اقدامات دولت هستیم.

وی ادامه داد: بارها سپاهیان جمهوری اسلامی ایران جان سربازان آمریکایی را در منطقه‌ی نجات داده‌اند و تروریست‌هایی را شکست داده اند که آمریکایی‌ها آن‌ها را شکل داده بودند لذا این امر نشان می‌دهد که آمریکا حامی تروریست است و تحریم سپاه پاسداران در جهت تقویت تروریست صورت گرفته است و بنده این اطمینان را خواهم داد که آمریکا از این حرکت خود پشیمان خواهد شد.

۲۳۲۱۲

کد خبر 1248109

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =