آغاز عملیات عمرانی شهرداری اردبیل براساس بودجه مصوب 

شهردار اردبیل گفت: با مساعد شدن شرایط جوی و شروع فصل کاری در اردبیل فعالیت‌های عمران و آبادانی شهرداری براساس برنامه و بودجه مصوب شورای شهر آغاز شده است. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف‌اللهیان در جریان بازدید از تعدادی از پروژه‌های عمرانی مناطق پنجگانه شهرداری اردبیل اظهار کرد: ما تلاش می‌کنیم تا در فصل کاری پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری را براساس بودجه مصوب تنظیم شده اجرایی و عملیاتی کنیم که در این زمینه در هر پنج منطقه شهرداری اردبیل کارها و فعالیت‌ها آغاز شده است.

وی به محدود بودن فصل کاری در اردبیل و ضرورت اولویت‌بندی در تکمیل پروژه‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: در سطح شهر تکمیل پل‌های داروپخش، قدس، توسعه بوستان‌ها، آسفالت معابر و کوچه‌ها، پازل‌چینی و همچنین اصلاح برخی از میادین و معابر و بازگشایی‌ها در اولویت قرار گرفته که امیدواریم شاهد افتتاح و بهره‌برداری از بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها در سالجاری باشیم. 

شهردار اردبیل افزود: به رغم برخی محدودیت‌ها در تامین منابع مالی ما امسال مصمم هستیم تا از ظرفیت بخش خصوصی و روش‌های جذب سرمایه‌گذاری جدید استفاده کنیم تا بخش عظیمی از پروژه‌های عمرانی و خدماتی به سرانجام برسد.

لطف‌اللهیان بیان کرد: شهرداری اردبیل براساس بودجه مصوب برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و همزمان اقدامات عمرانی در شهر با شروع سال جدید آغاز شده است.

وی به تکمیل پیاده‌راه عالی قاپو نیز اشاره کرد و گفت: از این طرح ابتکاری شهرداری اردبیل در این ایام هموطنان و گردشگران استقبال خوبی را داشتند و در یک فضای مناسب گردشگری ما شاهد میزبانی از گردشگران و هموطنان بودیم.

۴۶

کد خبر 1248248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =