۰ نفر
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
واکنش عمران خان به زیاده‌خواهی نتانیاهو

ایرنا نوشت: «عمران خان» نخست وزیر پاکستان گفت: حاکمان صهیونیستی برای نقض قوانین بین المللی هیچ حد و مرزی را نمی شناسند. (اشاره عمران خان به نتانیاهو است که گفته است در صورت پیروزی در انتخابات آینده، برخی از شهرک های احداث شده در کرانه باختری را به سرزمین های اشغالی تحت کنترل این رژیم الحاق خواهد کرد.)

به گزارش ایرنا، عمران خان روز سه شنبه در پیامی افزود: صهیونیست ها برای پیروزی در انتخابات حاضر به نقض قوانین بین المللی و حتی قوانین خود هستند.

وی اظهار داشت: صهیونیست ها با اعلام اینکه به دنبال اشغال کرانه باختری نیز هستند معیارهای اخلاقی را زیر پا گذاشته اند.

نخست وزیر پاکستان گفت: آیا اسرائیلی ها هیچ حسی نسبت به وقاحت حاکمان خود ندارند که حاضرند برای پیروزی در انتخابات از هر حد و مرزی عبور کنند.


نخست وزیر رژیم صهیونیستی که پرونده های بیشمار فساد ترس از دست دادن قدرت را در او تقویت کرده، روز شنبه گذشته برای جلب نظر اشغالگران اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات آینده، برخی از شهرک های احداث شده در کرانه باختری را به سرزمین های اشغالی تحت کنترل این رژیم الحاق خواهد کرد.

نتانیاهو که در گفت وگو با شبکه 12 رژیم صهیونیستی صحبت می کرد، افزود: در رابطه با حاکمیت اسرائیل بر شهرک های بزرگی که در کرانه باختری احداث شده می گویم که در مرحله بعدی این کار را خواهم کرد. من قصد دارم تا حاکمیت اسرائیل را گسترش دهم.

400 هزار شهرک نشین در کرانه باختری و 200 هزار شهرک‌نشین نیز در قدس شرقی زندگی می کنند که بر اساس قوانین بین المللی اسکان صهیونیست ها در این مناطق غیرقانونی است.
 

49311

کد خبر 1248354

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =