جوابیه بیمارستان اکبرآبادی به یکی از گزارش‌های خبرآنلاین

بیمارستان اکبرآبادی تهران در واکنش به یکی از گزارش‌های خبرآنلاین جوابیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش خبرآنلاین، بیمارستان اکبرآبادی تهران در واکنش به یکی از گزارش‌های خبرآنلاین که در تیرماه سال ۹۷ منتشر شد، جوابیه‌ای را صادر کرد که به شرح زیر است:

در پاسخ به مطلب مندرج در تاریخ ۲۰ تیرماه ۹۷ با عنوان «اتفاق عجیب در یک بیمارستان؛ «گروگان‌گیری در صورت عدم تسویه»» جوابیه بیمارستان اکبرآبادی جهت درج در آن خبرگزاری ارسال می‌شود.

خانم "گلزار" ۲۳ اسفندماه ۹۶ به دلیل پارگی زودرس کیسه آب به بیمارستان اکبرابادی تهران مراجعه می کند و بستری می شود، بیمار پس از انجام زایمان به دلیل مشکلات و بیماری زمینه ای مرخص نمی شود و با نظر پزشک مشاور قلب به ICU منتقل می شود. سپس ایشان با نظر متخصص عفونی به دلیل مشکلات عفونی سی تی اسکن می شود و با نظر متخصص داخلی به اتاق ایزوله انتقال می یابد اما علی رغم نظر متخصصان بیمارستان، بیمار با رضایت شخصی و با مشاوره پزشکی قانونی بیمارستان در تاریخ ۲۷ اسفندماه ۹۶ مرخص می شود.

نوزاد خانم "گلزار" با بیماری و مشکلات تنفسی به دنیا می اید و علی رغم اقدامات درمانی و حمایتی تیم فوق تخصص، نوزاد به علت نارسایی تنفسی و نارسی فوت می کند (در هفته ۳۱ بارداری و با وزن ۱۴۵۰ گرم) و با اخذ رضایت پدر از طریق مراجع قانونی نوزاد به بهشت زهرا تحویل داده می شود. 

هزینه های این فرد توسط همراهان بیمار و با تعرفه های مصوب پرداخت شده و هیچ گونه اعتراض و شکایتی نیز در کار نبوده است. 

همچنین مدارک و دلایل پزشکی در پرونده بیمار موجود است که به دلیل حفظ اسرار بیمار به آن اشاره نشده است و در صورت لزوم در اختیار مراجع ذیصلاح قرار خواهد گرفت.

۴۲۴۲

کد خبر 1248612

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =