پرداخت بیش از ١٣ هزار میلیارد تومان به افرادتحت پوشش تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری

در اسفند ماه سال گذشته این سازمان بیش از ١٣ هزار میلیارد تومان بابت تعهدات بیمه ای و درمانی شامل مستمری ،عیدی و سایر تعهدات به مستمری بگیران و بیمه شدگان پرداخت شد که همراهی و همدلی کارفرمایان ،تولیدکنندگان و صنعتگران در پرداخت به موقع حق بیمه توانست بخش اعظمی از این هزینه هارا پوشش دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی استان ،مدیر کل تامین اجتماعی استان با اشاره به شعار سال ١٣٩٨ گفت: سازمان تامین اجتماعی بر اساس اصل سه جانبه گرایی فعالیت می کند و اجزای سه گانه دولت، کارفرما و بیمه شدگان لازم و ملزوم همدیگر هستند و نقصان در هر کدام از اجزاء کلیت سیستم را در معرض خطر قرار می دهد.

غلامرضا محمدی افزود: حق بیمه دریافتی از شرکای اجتماعی صرف پرداخت تعهدات به بیمه شدگان و مستمری بگیران می شود از این جهت نگاه کلی به سیستم تامین اجتماعی می تواند بسیاری از مسائل و مباحث مرتبط با کارفرمایان و صنعتگران  در  این حوزه را مرتفع سازد.

محمدی  با اشاره به عملکرد سازمان تامین اجتماعی  در سال ١٣٩٧ افزود:در اسفند ماه سال گذشته این سازمان  بیش از ١٣ هزار میلیارد تومان بابت تعهدات بیمه ای و درمانی شامل مستمری، عیدی و سایر تعهدات به مستمری بگیران و بیمه شدگان پرداخت شد که همراهی و همدلی کارفرمایان، تولیدکنندگان و صنعتگران در پرداخت به موقع حق بیمه توانست بخش اعظمی از این هزینه هارا پوشش دهد.

وی اظهار داشت:در سال ١٣٩٧ بیش از ٢٠ هزار کارگاه اجباری تحت پوشش تامین اجتماعی استان قرار داشت که از این تعداد ١٢ هزار و ٦٤٢ کارگاه فعال و٨ هزار و ٨٩ کارگاه نیمه فعال بوده اند.

محمدی با اشاره به شعار سال ١٣٩٨ افزود: سال ٩٨ با عنوان "رونق تولید" از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری گردید که در سازمان تامین اجتماعی این شعار مترادف با رونق کسب و کار و نهایتاً رونق تامین اجتماعی می باشد و در همین راستا این سازمان همانگونه که در سالهای گذشته با اجرای طرح های بخشودگی جرائم و امهال و تسهیل در پرداخت بدهی های کارفرمایان زمینه بهره مندی آنان از تسهیلات جهت رفع مشکلات و موانع را فراهم آورده است با بسیج منابع و امکانات سعی در برطرف نمودن موانع تولید و رونق کسب و کار می نماید.

46

کد خبر 1248791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =