۰ نفر
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
فرونشست زمین در بزرگراه نواب ترمیم شد

مهر نوشت: شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۷ از رفع خطر فرونشست زمین در محدوده میدان ۹ دی خبر داد و گفت: در حال حاضر تردد خودروها به طور عادی انجام می‌شود.

اکرم مقدم در خصوص فرونشست زمین در مسیر شمال به جنوب بزرگراه نواب در محدوده میدان ۹ دی گفت: این حادثه ساعت ۴ و ۳۶ دقیقه از طریق بی سیم منطقه به ما اطلاع رسانی شد و در همان زمان تمامی مسئولین مربوطه در محل حضور پیدا کردند.

وی افزود: طول و عرض این نشست ۲ متر و و ارتفاع آن ۳ متر عمق داشت و باعث آسیب سطحی به ۴ دستگاه خودرو شد. البته خوشبختانه در این حادثه خسارت جانی نداشتیم.

شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۷ افزود: با همکاری پلیس راهور و آتش نشانی نسبت به انسداد مسیر اقدام شد و ترافیک عبوری به مسیر جایگزین در مسیر کندرو هدایت شد.

مقدم عنوان کرد: پس از بررسی‌های اولیه نسبت به رفع خطر و پرکردن حفره با مخلوط شفته آهک (مخلوط تونان وآهک) و همچنین آب پاشی مداوم آن جهت نشست مصالح و کاهش تورم مصالح خاکی و تحکیم بستر اقدام شد و هم اکنون تردد خودروها به طور معمول انجام می‌شود.

وی افزود: یکی از دلایل این نشست را می‌توان بارندگی‌های اخیر و نفوذ آب به لایه‌های زیرین بزرگراه دانست، اما این مسئله جای بررسی بیشتر دارد.

۴۲۴۲
کد خبر 1249132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =