انتظار برای دیدن برنامه عادل ساز به‌سر رسید

پس از چند هفته امشب عادل فردوسی‌پور روی آنتن می‌رود اما نه با برنامه نود، بلکه با فوتبال ۱۲۰.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،برنامه نود در روزهای آخر سال ۹۷ از کنداکتور شبکه سه حدف شد تا این برنامه پرسابقه و پر بیننده پس از ۲۰ سال دیگر از تلویزیون پخش نشود.از همان روزی که این تصمیم گرفته شد حاشیه های زیادی به وجود آمد.از حمایت قشرهای مختلف از فردوسی پور گرفته تا مردم عادی که خاطرات زیادی با این برنامه داشتند.در هر صورت چنین شد که با تصمیم مدیران شبکه سه برنامه نود برای همیشه از کنداکتور شبکه کنار برود و به جای این برنامه، مسئولیت تحلیل و بررسی بازی های لیگ به برنامه فوتبال برتر و محمدحسین میثاقی سپرده شود.

در همان روزهایی که کشمکش ها بر سر روی آنتن رفتن نود وجود داشت،خبر جمع آوری دکور این برنامه پایانی بود بر همه حدس و گمان ها.حتی خبر رسید که عادل برنامه اش را به شبکه نسیم می برد اما قائم مقام شبکه سه در مصاحبه ای اعلام کرد که این برنامه به هیچ عنوان به شبکه دیگری واگذار نخواهد شد با این حال عادل فردوسی پور می تواند فعالیتش را در شبکه های دیگر صدا و سیما ادامه دهد.

فارغ از همه هیاهوهای به وجود آمده در فوتبال ایران،در هفته ای که گذشت فوتبال اروپا به حدی جذاب بود که خیلی از علاقمندان را چشم انتظار روی آنتن رفتن یک برنامه متفاوت برای تجزیه و تحلیل فوتبال اروپا بگذارد،فوتبال ۱۲۰.

عادل که غیر از نود تهیه کنندگی برنامه فوتبال ۱۲۰را هم بر عهده داشت امشب و برای اولین بار در سال ۹۸ این برنامه را روی آنتن شبکه ورزش می‌رود،آن هم با کمی تغییرات.پس از مشغله های زیاد محمد حسین میثاقی و جدایی او از این برنامه(میثاقی از برنامه ستاره ساز هم به همین دلیل جدا شد) و با تدبیر مدیران ارشد صدا و سیما حمید محمدی این اجازه را پیدا کرده تا به عنوان مجری در این برنامه فعالیت کند.فوتبال ۱۲۰ یکی از برنامه هایی است که معمولا تعداد مخاطبانش را اعلام می کند و باید دید که میزان استقبال از آن،توسط علاقمندان به فوتبال خارجی چقدر خواهد بود.برنامه ای که قشری خاص را به عنوان هوادار دارد و تقریبا توانسته جای خودش را در شبکه ورزش به خوبی پیدا کند.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1249173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • GB ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
  0 1
  واقعا چه خبر مسرت بخشی!!! حالا دوباره بیاییم سیمان بیاوریم گردن لق مجری را سفت کنیم. شاید هم کاسه بیاوریم آب دهان ملچ ملوچش را توی آن بریزد!! سرش را با طناب به صندلی محکم ببندیم تا شاید مهمان برنامه را نگاه کند و ............ مجری و گزارشگر حد متوسط را هم نمی شناسید که این فرد ضعیف شده است قبله عالمتان.
 • NL ۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
  0 5
  مردک دلال لنگی باید از صدا و سیما باید بیرونش کنند .
 • NL ۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
  1 1
  از این برنامه هم بیرونش خواهند کرد .4
 • IR ۰۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
  4 0
  من قسم خوردم تا عادل برنامشو اجرا نکنه تلوزیون ایران را نبینم.زنده باد عادل.در این کشور اگر بخواهی باشی و کسی بهت کار نداشته باشه باید ناعادل و ریاکار باشی
 • IR ۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
  6 0
  شبکه ۳بی عادل مانند یک شبکه یتیم است فقط نود
 • IR ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
  2 0
  این که هم جا هست. به داد مردم پس برسید